دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

لحظه سرقت ۴ مرد مسلح از طلافروشی شهر کرمان + ویدیو

تاریخ نشر :شنبه 11 ژوئن 2022 اشتراک:
سرقت طلافروشی کرمان حوادث روز
در این ویدئو لحظه سرقت طلافروشی کرمان را که توسط 4 مرد مسلح انجام شد مشاهده می کنید. این افراد با اسلحه جنگی وارد طلافروشی شدند و همه طلاها را به سرقت بردند

روز گذشته وقوع یک سرقت مسلحانه در یکی از طلافروشی های کرمان جنجال زیادی به پا کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از لحظه سرقت طلافروشی کرمان را برای شما قرار دهیم که توسط ۴مرد مسلح صورت گرفت

لحظه سرقت طلافروشی کرمان

عصر روز گذشته یک طلافروشی در شهر کرمان مورد سرقت مسلحانه قرار گرفته است.۴ سارق با اسلحه‌های جنگی وارد طلافروشی شده‌اند و تمام طلاهای موجود در فروشگاه و همچنین مقداری پول نقد را به سرقت برده‌اند.

نیروهای انتظامی و امنیتی کرمان هنوز موفق به شناسایی و دستگیری سارقین نشده‌اند.

ویدئویی از لحظه سرقت مسلحانه

درباره سرقت مسلحانه بیشتر بدانید

سرقت های تعزیری سرقت هایی هستند که یکی یا چند مورد از شرط های سرقت های حدی را نداشته باشند. سرقت مسلحانه معمولا زیر مجموعه این سرقت ها قرار می گیرد. سرقت های تعزیری، خود دارای دو نوع متفاوت می باشد. سرقت تعزیری ساده و سرقت تعزیری مشدد از انواع سرقت تعزیری هستند.

سرقت تعزیری ساده می تواند مجازاتی بین سه ماه و یک روز حبس تا دو سال حبس و همچنین ۷۴ ضربه شلاق داشته باشد. نکته ای که در این بخش قابل توجه است این است که هر چند سرقت های تعزیری برخلاف سرقت های حدی، مجازات مشخصی ندارند. اما این سرقت ها نیز در قانون دارای محدوده خاصی برای مجازات هستند و قاضی در این محدوده خاص می تواند اعمال نظر بکند.

سرقت طلافروشی کرمانسرقت مسلحانه

یکی از نکته های جالب در مورد سرقت این است که زمان سرقت می تواند در نوع جرم و همچنین مجازات آن موثر باشد. سرقت مسلحانه در شب یکی از انواع سرقت های تعزیری بوده و جز سرقت های مسلحانه نیز می باشد. منظور از گروه که در عنوان این سرقت به آن اشاره شده، وجود دو نفر یا بیشتر می باشد.

یعنی اگر یک نفر به تنهایی به صورت مسلحانه اقدام به سرقت کرده باشد مجازاتش متفاوت خواهد بود. در این سرقت، مخفی بودن یا ظاهر بودن سلاح تاثیری نداشته و در دو حالت سرقت، به عنوان سرقت مسلحانه شناخته می شود. این نوع سرقت، مجازاتی بین ۵ تا ۱۵ سال حبس دارد که قاضی، میزان حبس را مشخص می کند. همچنین قاضی می تواند تا ۷۴ ضربه شلاق نیز برای مجرم یا مجرمین در نظر بگیرد.

برترین ها و گروه وکلای پارسا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس