یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

نحوه استفاده مجدد از قوطی تن ماهی

اشتراک:
قوطی تن ماهی خانه داری
شاید برای شما پیش امده باشد که مهمان به خانه تان امده و غذایی جز تن ماهی نداشته باشید که سرو شود . بعد از سرو شما میتوانید به جای دور انداختن قوطی های کنسرو انها را به وسایل تزیینی تبدیل کنید.

ممکن است در طول زندگی از غذاهای کنسروی بیشتری استفاده کنید . و با قوطی های زیاد انها رو به رو شوید . شما میتوانید با استفاده از ابتکار و خلاقیت خود از انها برای خود وسایل مهم زندگی خود استفاده کنید . یکی از این وسیله ها قوطی تن ماهی باشد که ما رد این مجموعه به چند مورد ان اشاره کرده ایم با ما در پرشین وی همراه باشید .

قوطی تن ماهی

ایده هایی جالب برای استفاده مجدد از قوطی تن ماهی

۱ – فانوس
فکرش را بکنید که چطور می‌توان از قوطی تن به عنوان روشنایی استفاده کرد.قوطی را شسته، برچسب‌ها را بکنید.پس از خشک شدن، آن را رنگ و به یک پایه فلزی هم رنگ وصل کنید.با قرار دادن حباب فانوسی از آن برای دکوراسیون باغ استفاده نمایید.نتیجه باور کردنی نیست.هیچ کس فکرش را نمی‌کند که این فانوس‌های زیبا با جو رومانتیکی که با سوسو زدن وارمر داخل آن‌ها در شب ایجاد می‌‌کنند، زمانی قوطی کنسرو بوده‌اند.

قوطی تن ماهی ایده هایی جالب برای استفاده مجدد از قوطی

۲ – قالب کوچک کیک
قوطی تن ماهی وسیله خوبی برای پختن کیک و مینی‌غذاهاست.کافیست قبل از استفاده چند بار آن‌ها را شسته تا بوی ماهی از بین برود.از این قوطی‌ها به عنوان قالب کیک یا قابلمه‌ای کوچک استفاده کنید تا تارت‌های کوچک، کیک‌ها و غذاهای شما درسته در آیند.

۳ – ظرف حمل غذا
ظرف‌های تیفین که از هند رواج پیدا کرده‌اند، همان ظروف چندتایی فلزی هستند که برای حمل غذا استفاده می‌شوند.این ظروف کوچک طوری روی هم سوار می‌شوند که هر ظرف در ظرف زیرین بوده و در نهایت به وسیلهدستگیره فلزی و در رویی فیکس می‌شوند.

 قوطی تن به عنوان روشنایی ایده هایی جالب برای استفاده مجدد از قوطی

۴ – سایر موارد
قوطی را رنگ و از آن برای ریختن اشیاء ریز روی میز، جاشمعی و…استفاده کنید.

همشهری آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
خانه داری
بیشتر >
فرادرس