جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

رازهای زندگی خصوصی هیو جکمن و همسرش | از ۱۳ سال اختلاف سنی تا ممنوع کردن همکاری با آنجلینا جولی توسط همسرش!

شاید در حال حاضر هیچ بازیگر استرالیایی به اندازه هیوجکمن در هالیوود شهرت و اعتبار نداشته باشد حتی راسل کرو و نیکول کیدمن. در این مطلب رازهای جالبی را از زندگی هیوجکمن و همسرش بخوانیدو از شایعات همجنسگرا بودن هیوجکمن تا ممنوعیت همکاری با آنجلینا جولی!

زندگی حلیمه آدن | از تولد در ادوگاه پناهندگان تا افتخار به اسلام و تبلیغ لباس شنا!!!

دختر ۱۹ ساله‌ای به نام حلیمه آدن، در مسابقات زیبایی بانوی مینِسوتا شرکت کرد، درحالی‌که در تمام طول مسابقه حجاب کامل داشت و حتی در هنگام نمایش لباس‌های شنا با لباس شنایی با طرح اسلامی برای زنان مسلمان ظاهر شد.

زندگی تلخ فریدا کالو | از تصادفی که نامزدی اش را بهم زد تا خیانت خواهر و همسرش به او!

فریدا کالو یکی از بهترین نقاشان زن تاریخ و از هنرمندان انقلابی آمریکای لاتین است. نمی‌توان در فهرست بهترین خودنگاره‌های تاریخ لااقل یکی از خودنگاره‌های شاهکار فریدا کالو را قرار نداد. در این مطلب درباره زندگی فریدا کالو و رنج و مصیبت های بسیاری که در زندگی کشید بیشتر بدانید.

جذاب ترین نکات زندگی تام هاردی ؛پسر همه فن حریف هالیوود | از اعتیاد تا نامزدی اسکار

در این شماره میخواهیم نکات جالبی از زندگی تام هاردی برای شما پرده برداری کنیم که احتمالا از آن خبر ندارید. اگر نام تام هاردی برایتان آشنا نیست کافی است به فیلم بت من : شوالیه تاریکی برمی‌خیزد نگاهی بیاندازید یا فیلم مکس دیوانه (mad max) یا از گور بازگشته و اینسپشن و بسیاری از ساخته های فاخر هالیوود که این بازیگر بدون هیچ ادعایی در آن ها درخشیده است!

نکات جذاب از زندگی ریانا |دستگیری در برلین تا دادن بورسیه دانشگاهی!

شاید ندانید که ریحانا که زمانی که ۱۶ ساله بود به نیویورک رفت و جی زی (همسر بیانسه) از وی تست خوانندگی گرفت. در این مطلب با نکاتی جالب درباره زندگی خصوصی و کاری روبین ریحانا که احتمالا از آن ها بی خبر هستید آشنا شوید.

قوانین مهم زندگی “راک” که او را موفق و محبوب کرده است!

دواین جانسونبازیگر مشهور سینما که به “راک” مشهور است زمانی قهرمان ۱۰ دوره جهان در رشته کشتی‌کج بود که پس از موفقیت در این رشته به بازیگری روی آورد و توانست پنجمین سلبریتی پردرآمد در جهان شود و به یکی از محبوب ترین چهره های جهان تبدیل شود. اما دواین جانسون این همه موفقیت را ساده به دست نیاورد و از فرمول خاص خودش استفاده کرده!

زندگی وو یاجون ، ثروتمندترین زن خودساخته دنیا؛ از خبرنگاری تا ثروت میلیاردی

وو یاجون زمانی در یک خانواده فقیر زندگی می کرد و در یک کارخانه با حقوق ماهانه ۱۶ دلار کار می کرد. حالا اما او ثروتمندترین زن خود ساخته ی دنیا با ثروتی به میزان ۹/۴ میلیارد دلار است. او چگونه به این جایگاه رسید؟

فیلم پرشین وی
آرون گروپ
مهارت های زندگی
بیشتر >
آرون گروپس