سوژه های طنز از افزایش قیمت اینترنت خانگی تا تبلیغات خلاقانه

اشتراک:
سوژه های طنز از افزایش قیمت اینترنت خانگی تا تبلیغات خلاقانه سوژه ها
در این مطلب به موضوع افزایش قیمت اینترنت خانگی و تولد برزیلی دوست داشتنی و خرید لژیونر گران قیمت در لیگ برتر به همراه عکس های جالب و خنده دار روز پرداخته ایم.

سوژه های طنز درباره افزایش قیمت اینترنت خانگی و تولد ریوالدو و جذب بازیکن گران قیمت در تیم های لیگ برتر و سایر سوژه های خنده دار روز می باشد در ادامه همراه با پرشین وی شوید تا درباره این موضوعات بیشتر بخوانید.

افزایش قیمت اینترنت خانگی

قیمت این حلزون بیچاره نجومی شد!

شیدا سردشتی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به افزایش ۶۰ درصدی تعرفه اینترنت خانگی واکنش نشان داد.

افزایش قیمت اینترنت خانگیطنز زیاد شدن قیمت اینترنت

برزیلیِ دوست داشتنی تولدت مبارک!

ریوالدو بازیکن فوتبال بازنشستهٔ اهل برزیل و رئیس باشگاه فوتبال موگی موریم در برزیل ۵۰ ساله شد. سایت گل با انتشار کارتونی از عمر مومانی در صفحه اینستاگرام خود تولد او را تبریک گفت.

افزایش قیمت اینترنت خانگیتولد برزیلی دوست داشتنی

لقمه‌ای که برای این تیم خیلی بزرگ است!

روزنامه خبرورزشی با انتشار کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد به تلاش یک تیم لیگ برتری برای جذب بازیکن لژیونر گرانقیمت پرداخت؛ البته باشگاهی که پول ندارد و بدهکار هم هست.

طنز فوتبالخرید لژیونر گران

در ادامه افزایش قیمت اینترنت خانگی داستان زیر را بخوانید

داستان جالب

بهترین دوست؛ یکی از بهترین داستان های کوتاه آموزنده
داستانی هست که میگوید که دو دوست در کویر قدم می زدند. در بین راه سفر آنها با هم مشاجره کردند و یکی از دوستان به صورت دیگری سیلی زد. کسی که سیلی خورده بود صدمه دید، اما بدون گفتن چیزی، در شن نوشت؛ امروز بهترین دوست من سیلی به صورت من زد.

آنها پیاده روی خود را ادامه دادند تا اینکه پیدا کردند، جایی که تصمیم گرفتند حمام کنند. کسی که سیلی خورده بود در باتلاق گیر کرد و داشت غرق می شد، اما دوست او را نجات داد. بعد از نجات یافتن از غرق شدن، روی سنگی نوشت؛ امروز بهترین دوست من زندگی من را نجات داد.

دوستی که به بهترین دوست خود سیلی زده و او را نجات داده بود از او سوال کرد؛ بعد از اینکه شما را آزار دادم، شما در شن نوشتید و اکنون که شما را نجات دادم بر روی سنگ نوشتید، چرا؟ دوست دیگر پاسخ داد؛ وقتی کسی به ما بدی می کند، باید آن را در ماسه بنویسیم، جایی که با گذشت زمان آن را محو می کند. اما، وقتی کسی کار خوبی برای ما انجام میدهد، ما باید آن را در سنگ حک کنیم که هیچ بادی نمی تواند آن را پاک کند.

در ادامه افزایش قیمت اینترنت خانگی عکس های خنده دار زیر را ببینید

طنز برف پاک کن برف پاک کن نونی
عکس جالبآگهی جالب
عکس خنده داررستوران با نوشته های جالب
طنز پدرانهشفافیت پدرانه
فحش رو ماشینجملات عجیب روی ماشین
گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه