سوژه های طنز ممنوعیت جشن تولد در فضای مجازی به همراه دوش آب خلاقانه

اشتراک:
سوژه های طنز ممنوعیت جشن تولد در فضای مجازی به همراه دوش آب خلاقانه سوژه ها
در این مطلب به موضوع ممنوعیت جشن تولد در فضای اینستاگرام و موضوع طنز واردات گلابی با ارز دولتی به همراه آگهی خنده دار به همراه استایل متفاوت مردان پرداخته ایم.

سوژه های خبری امروز درباره ممنوعیت جشن تولد در فضای مجازی و کاریکاتور واردات گلابی و عکس های طنز خنده دار و داستان جالب پرداخته ایم در ادامه همراه با پرشین وی شوید تا درباره این اخبار بیشتر بخوانید.

جشن تولد

صحبت های دبیر شورای نظارت بر صدا و سیما در مورد ممنوعیت تولد گرفتن و اعلام آدرس اینستاگرام‌ بر روی آنتن زنده، سوژه طنز جدید شد

جشن تولدممنوعیت جشن تولد
جشن تولدواردات گلابی
عکس خنده دارموش باهوش
عکس طنزاستایل متفاوت
طنز آگهیآگهی با غلط املایی
عکس دوشدوش ابتکاری
هدیه روز مردکادوی روز مرد
عکس خنده داروقتی رفیقت با سرعت بالا میره

داستان جالب

می گویند که دو برادر بودند پس از مرگ پدر یکی جای پدر بـه زرگری نشسته دیگری تا از وسوسه نفس شیطانی بـه دور ماند از مردم کناره گرفته و غار نشین گردید.

روزی قافله ای از جلو غار گذشته و چون بـه شهر برادر میرفتند، برادر غارنشین غربالی پر از آب کرده بـه قافله سالار می دهد تا در شهر بـه برادرش برساند.

منظورش این بود که از ریاضت و دوری از خلایق بـه این مقام رسیده که غربال سوراخ سوراخ را پر از آب میتواند کرد بی آنکه بریزد.

چون قافله سالار بـه شهر و بازار محل کسب برادر می رسد و امانتی را می دهد، برادر آن را نخ بسته و از سقف دکان آویزان می کند و در عوض گلوله آتشی از کوره در آورده میان پنبه گذاشته و بـه قافله سالار می‌دهد تا آن را در جواب بـه برادرش بدهد.

چون برادر غار نشین برادر کاسب خود را کمتر از خود نمی‌بیند عزم دیدارش کرده و بـه شهر و دکان وی میرود.

در گوشه دکان چشم بـه برادر داشت و دید که برادر زرگرش بازوبندی از طلا را روی بازوی لخت زنی امتحان می کند،‌ دیدن این منظره همان و دگرگون شدن حالت نفسانی همان و در همین لحظه آبی که در غربال بود از سوراخ غربال رد شده و از سقف دکان بـه زمین میریزد.

چون زرگر این را می بیند می‌گوید:

ای برادر اگر بـه دکان نشستی و هنگام کسب و کار و دیدن زنان و لمس آنان آب از غربالت نریخت زاهد میباشی، وگرنه دور از اجتماع و عدم دسترس همه ی ی زاهد هستند…

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط: