سوژه های طنز درباره گرانی نان بربری تا بازیگر شدن فرهاد مجیدی

اشتراک:
سوژه های طنز درباره گرانی نان بربری تا بازیگر شدن فرهاد مجیدی سوژه ها
در این مطلب به موضوع افزایش قیمت نان بربری و بالا رفتن دلار به همراه بازیگر شدن فرهاد مجیدی و عکس های طنز روز و سایر مطالب خنده دار پرداخته ایم.

سوژه های خبری امروز درباره افزایش قیمت نان بربری ،بازیگر شدن فرهاد مجیدی و زیاد شدن قیمت دلار و سایر مطالب خنده دار روز و داستان طنز پرداخته ایم در ادامه همراه با پرشین وی شوید تا این مطالب را بخوانید.

نان بربری

نون بربری هم لاکچری شد!

افزایش قیمت گندم و آرد باعث شده تا این ماده مهم غذایی و متعلقات آن که مهمترینش «نان» است از سفره بسیاری از مردم حذف شود. احسان گنجی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به این موضوع پرداخت.

نان بربریافزایش قیمت نان بربری

دلار همه چیز زندگی ما رو برد!

طرح حذف ارز ترجیحی و افزایش قیمت ارز و اوج گرفتن قیمت کالاهای اساسی در کشور که مشکلات معیشتی فراوانی برای مردم ایجاد کرده، سوژه انتشار کارتونی از مهناز یزدانی در صفحه اینستاگرامش شد.

نان بربریبالا رفتن قیمت دلار

فرهاد مجیدی بازیگر می‌شود!

در ادامه خبر گرانی نان بربری همچنین بخوانید  : انتشار شایعه ای مبنی بر حضور فرهاد مجیدی در یک فیلم سینمایی در نقش خودش که البته به سرعت تکذیب شد، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در خبرورزشی شد.

طنز خنده داربازیگر شدن فرهاد مجیدی

چه بر سر خورد و خوراک مردم آمد!

در پی افزایش شدید قیمت مواد غذایی و حذف شدن نان و ماکارونی از سفره خانواده ها، پیام پورفلاح با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به این موضوع واکنش نشان داد.

طنز خنده دارطنز خورد و خوراک مردم
طنز حیواناتعکس حیوانات
طنز آرایشگریعکس جالب
گربه خنده دارگربه تو جوراب
طنز استایلاستایل خنده دار

داستان جالب

روزی مرد خسیسی که تمام عمرش را صرف مال اندوزی کرده بود و پول و دارایی زیادی جمع کرده بود قبل از مرگ به زنش گفت: من می‌خواهم تمامی اموالم را به آن دنیا ببرم.

او از زنش قول گرفت که تمامی پول‌هایش را به همراهش در تابوت دفن کند. زن نیز قول داد که چنین کند. چند روز بعد مرد خسیس دار فانی را وداع کرد.
وقتی مأموران کفن و دفن مراسم مخصوص را بجا آوردند و می‌خواستند تابوت مرد را ببندند و آن را در قبر بگذارند، ناگهان همسرش گفت: صبر کنید. من باید به وصیت شوهر مرحومم عمل کنم. بگذارید من این صندوق را هم در تابوتش بگذارم. دوستان آن مرحوم که از کار همسرش متعجب شده بودند به او گفتند آیا واقعاً حماقت کردی و به وصیت آن مرحوم عمل کردی؟

زن گفت: من نمی‌توانستم بر خلاف قولم عمل کنم. همسرم از من خواسته بود که تمامی دارایی‌اش را در تابوتش بگذارم و من نیز چنین کردم.
البته من تمامی دارایی‌هایش را جمع کردم و وجه آن را در حساب بانکی خودم ذخیره کردم. در مقابل چکی به همان مبلغ در وجه شوهرم نوشتم و آن را در تابوتش گذاشتم، تا اگر توانست آن را وصول کرده و تمامی مبلغ آن را خرج کند.

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
چکاد بام