سوژه های طنز از گرانی یک لقمه نان تا لباس مخصوص مدرسه فوتبال

اشتراک:
سوژه های طنز از گرانی یک لقمه نان تا لباس مخصوص مدرسه فوتبال سوژه ها
در این مطلب به سوژه های طنز درباره یک لقمه نان ،لباس مخصوص مدرسه فوتبال به همراه یک داستان طنز و سایر مطالب و عکس های خنده دار روز پرداخته ایم.

سوژه های خبری امروز درباره طنز یک لقمه نان ،لباس مخصوص مدارس فوتبال ،عکس ارتش روسیه قبل و بعد از حمله به اوکراین و سایر مطالب خنده دار روز و عکس های طنز میباشد در ادامه همراه با پرشین وی شوید تا این مطالب را بخوانید.

یک لقمه نان

پدر بالاخره یک لقمه نان پیدا کرد!

علی پاکنهاد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به افزایش قیمت نان و سختی خانواده‌ها برای تامین این ماده غذایی مهم واکنش نشان داد.

یک لقمه نانگرانی یک لقمه نان

لباس مخصوص مدارس فوتبال رونمایی شد!

افشاگری مجری تلویزیون از فساد در مدارس فوتبال: از بچه‌های مردم فیلم می‌گیرند و از آن‌ها باجگیری می‌کنند! این خبری بود که سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه‌ولد در خبرورزشی شده است.

یک لقمه نانلباس مخصوص مدارس فوتبال

ارتش روسیه قبل و بعد از حمله به اوکراین!

سرقت اموال مردم اوکراین توسط نیروهای ارتش روسیه که با واکنش‌های بین‌المللی همراه شده، سوژه کارتونی از ماریان کامنسکی در سایت کگل شد.

طنز اوکراینارتش روسیه قبل و بعد از حمله به اوکراین
عکس طنزوقتی داری از خنده میترکی
طنز تاکسیدخترها در تاکسی

 

تیپ متفاوتلباس جالب
سوژه خنده دارواقعیت تا رویا دخترها
طنز احوالپرسیحال من از درون و بیرون

در ادامه یک لقمه نان داستان جالب زیر را بخوانید:

داستان جالب

موتورسواران و راننده کامیون

راننده کامیونی وارد رستوران شد . دقایقی پس از این که او شروع به غذا خوردن کرد ، سه جوان موتور سیکلت سوار هم به رستوران آمدند و یک راست به سراغ میز راننده کامیون رفتند .

بعد از چند دقیقه پچ پچ کردن ، اولی سیگارش را در استکان چای راننده خاموش کرد . راننده به او چیزی نگفت .

دومی شیشه نوشابه را روی سر راننده خالی کرد و باز هم راننده سکوت کرد .

وقتی راننده بلند شد تا صورتحساب رستوران را پرداخت کند ، نفر سوم به پشت او پا زد و راننده محکم به زمین خورد ، ولی باز هم ساکت ماند .

دقایقی بعد از خروج راننده از رستوران یکی از جوان ها به صاحب رستوران گفت : چه آدم بی خاصیتی بود ، نه غذا خوردن بلد بود ، نه حرف زدن و نه دعوا !

رستورانچی جواب داد : از همه بد تر رانندگی بلد نبود ، چون وقتی داشت می رفت دنده عقب ، ۳ تا موتور نازنین را له کرد و رفت !!!

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
چکاد بام