سوژه های طنز از تولد ایرج طهماسب تا منوی عجیب یک رستوران

اشتراک:
سوژه های طنز از تولد ایرج طهماسب تا منوی عجیب یک رستوران سوژه ها
در این مطلب به موضوع تولد ایرج طهماسب ،غار لاکچری با ویو ابدی برای مستاجران تهرانی و عکس های جالب از سوژه های خنده دار و سایر مطالب طنز روز پرداخته ایم.

سوژه های خبری امروز درباره تولد ایرج طهماسب و غار لاکچری با ویو ابدی برای مستاجران تهرانی به همراه عکسی از یک منوی رستوران به همراه تصاویر طنز و جالب روز می باشد در ادامه همراه با پرشین وی شوید تا درباره این موضوعات بیشتر بخوانید.

تولد ایرج طهماسب

تولد ایرج طهماسب با حضور پشه و بچه!

شهاب جعفرنژاد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود تولد ایرج طهماسب، هنرپیشه، عروسک‌گردان، صداپیشه، کارگردان، شاعر، مدرس دانشگاه، فیلم‌نامه‌نویس و خالق شخصیت‌های عروسکی را تبریک گفت.

تولد ایرج طهماسبماجرای تولد ایرج طهماسب

پوتین در لباس استالین!

نش ریه آگاهی نو با انتشار طرحی از هادی حیدری بر روی جلد شماره جدید خود، در پرونده‌ای به نفوذ روسیه در جهان سیاست در دهه‌های اخیر پرداخت.

تولد ایرج طهماسبپوتین در لباس استالین!

غار لاکچری با ویوی ابدی برای مستاجران تهرانی!

علی رادمند با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به افزایش سرسام‌آور قیمت اجاره بها به خصوص در کلانشهرها واکنش نشان داد.

غار جالبغار لاکچری با ویوی ابدی برای مستاجران تهرانی!
عکس جالبچرخ فلک پیرزن ها
سگ گمشدهمژدگانی برای سگ گمشده
منوی جالبمنوی یک رستوران
عکس جالبعکس بامزه از کودک
عکس جالبخط آسفالت جالب

در ادامه موضوع تولد ایرج طهماسب بیشتر بخوانید:داستان جالب زیر را بخوانید

داستان جالب

پسر کوچکی وارد مغازه ای شد، جعبه نوشابه را به سمت تلفن هل داد و بر روی جعبه رفت تا دستش به دکمه های تلفن برسد و شروع کرد به گرفتن شماره. مغازه دار متوجه پسر بود و به مکالماتش گوش می داد.

پسرک پرسید: خانم، می توانم خواهش کنم کوتاه کردن چمن های حیاط خانه تان را به من بسپارید؟زن پاسخ داد: کسی هست که این کار را برایم انجام می دهد !

پسرک گفت: خانم، من این کار را با نصف قیمتی که او می دهد انجام خواهم داد . زن در جوابش گفت که از کار این فرد کاملا راضی است.
پسرک بیشتر اصرار کرد و پیشنهاد داد:خانم، من پیاده رو و جدول جلوی خانه را هم برایتان جارو می کنم. در این صورت شما در یکشنبه زیباترین چمن را در کل شهر خواهید داشت. مجددا زن پاسخش منفی بود.
پسرک در حالی که لبخندی بر لب داشت، گوشی را گذاشت. مغازه دار که به صحبت های او گوش داده بود به سمتش رفت و گفت: پسر، از رفتارت خوشم آمد ؛ به خاطر اینکه روحیه خاص و خوبی داری دوست دارم کاری به تو بدهم.پسر جواب داد: نه ممنون، من فقط داشتم عملکردم را می سنجیدم. من همان کسی هستم که برای این خانم کار می کند.

گردآوری:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
چکاد بام