جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پیام احساسی گرگ ایرانی از قلب تگزاس برای پسر کوچکش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 13 فوریه 2024 اشتراک:
هادی چوپان تازه ترین ها از دنیای ورزش
هادی چوپان بدنساز سرشناس ایرانی که ردر مسترالمپیای سال گذشته نایب قهرمان شده بود بعد از اقامت مقطعی در دبی راهی آمریکا شده است و به مربی مشهور خود هنی رامبد پیوسته و گفته می شود که او بری حضور در یک مسابقه راهی آمریکا شده است.

گرگ ایرانی قهرمان بدنسازی جهان بعد از اقامتی کوتاه در دبی بار دیگر به امریکا سفر کرده تا در مسابقات آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴ حضور یابد. در ادامه تصاویری از هادی چوپان و پسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

هادی چوپان و پسرش

هادی چوپان بدنساز سرشناس ایرانی و قهرمان مستر المپیا ۲۰۲۲ که از مدتی پیش در دبی اقامت داشت، روز گذشته به آمریکا رسید و به هنی رامبد مربی خود پیوست.

در فاصله سه هفته مانده تا آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴، هادی چوپان تمرینات خود را زیر نظر هنی رامبد ادامه خواهد داد و در تلاش خواهد بود تا در اولین حضور خود در استیج بزرگ اوهایو، به قهرمانی برسد.

هادی چوپان که در این سال‌ها نشان داده است که به خانواده خود خیلی وابسته است تصویری را از پسر کوچک خود منتشر کرد و نوشت: «دلم هر لحظه تو را می‌ خواهد».

این اولین حضور هادی چوپان در استیج آرنولد کلاسیک خواهد بود. گرگ ایرانی در سال‌های اخیر هر سال نهایتا یک بار به آمریکا سفر می‌کرد و این اولین بار است که از زمان صدور ویزا در سال ۲۰۱۹، هادی در یک مقطع زمانی چند ماهه، برای دومین بار عازم آمریکا می‌شود.

هادی چوپان و پسرشهادی چوپان و پسرش

تفات قهرمان مستر المپیا و گرگ ایرانی

کارشناسان بلیچر ریپورت تاکید کرده بودند درک لانسفورد قهرمان مسابقات ۲۰۲۳ می شود که همین اتفاق هم رخ داد. کارشناسان اعتقاد دارند عضلات پشت درک لانسفورد از عضلات هادی چوپان ورزیده تر هستند؛ آیا لانسفورد تنها در همین آیتم از چوپان بهتر بوده و به مقام قهرمانی رسیده است؟

هانی رامبد مربی هر دو ورزشکار است و همین طور برنامه تمرینی راک (داوین جانسون) را نیز همین مربی به‌ او می دهد. مربی مشترک دو ورزشکار باعث شده تا بسیاری اعتقاد داشته باشند بدن چوپان و لانسفورد بسیار نزدیک به هم است و تنها تفاوت عضلات پشت لانسفورد است.

ژست خاص هادی چوپان و پسرش

هادی چوپان قهرمان و نایب قهرمان مسابقات مسترالمپیا تصویری جالب از خودش منتشر کرده است. او که دوباره تمرینات سنگین خود را برای مسابقات سال آینده آغاز کرده، فیگوری جدید گرفته و عضلاتش را به نمایش گذاشته است.

هادی چوپان و پسرشهادی چوپان و فرزندش

نکته قابل توجه این است که هنگام فیگور گرفتن چوپان، پسر او هم در کنارش بوده و شیطنت جالبی با ژست پدرش انجام داده است.

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس