جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

درخواست جدایی همسر دنی آلوز در پی اتهام تجاوز به ستاره برزیلی

تاریخ نشر :چهارشنبه 01 فوریه 2023 اشتراک:
دنی آلوز و همسرش تازه ترین ها از دنیای ورزش
بعد از اتهام سنگین تجاوز به ستاره برزیلی و فرستادن او به زندان گفته می شود که همسر مدلش جوانا سانز بیشتر عکس های مشترکش با دنی آلوز را از صفحه اینستاگرام خود حذف کرده و قصد جدایی رسمی از وی را دارد.

جوانا مدل زیبای اسپانیایی درخواست طلاق خود از این ستاره برزیلی را که به اتهام تجاوز در زندان به سر می برد را داده است و این دو دو فرزند مشترک دارند. در ادامه جزئیات جدایی همسر دنی آلوز را در پرشین وی مشاهده کنید.

جدایی همسر دنی آلوز

همسر دنی آلوز، ستاره ی فوتبال برزیل پس از دستگیری او به اتهام تجاوز جنسی به یک زن در کلابی شبانه، درخواست طلاق داده است.

آلوز ۳۹ ساله که پس از جدایی اش از تیم بارسلونا در سال ۲۰۲۲، در تیم مکزیکی اونام پوماس مشغول بازی شده بود، پرافتخارترین فوتبالیست تاریخ محسوب می شود؛ او جز جام جهانی، تقریباً تمامی افتخارات مربوط به این ورزش را در کارنامه ی حرفه ای خود دارد.

او که در ابتدا ادعا کرده بود زن شاکی خود را نمی شناسد، چند روز بعد مدعی رضایت این زن از رابطه جنسی اش با او شد.

 

پس از آن، همسرش، جوانا سانز، مدل ۲۹ ساله ی اسپانیایی، بیشتر عکس های مشترکش با آلوز را از صفحه ی اینستاگرام خود حذف کرد.

سانز پیش تر با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش از رنجی گفته بود که پس از دستگیری آلوز در شهر بارسلون ِ اسپانیا تنها چند روز بعد از مرگ مادرش متحمل شده بود.

با این حال، پس از آنکه آلوز حاضر به دیدار با او در زندان نشد، سانز به وکلای خود اعلام کرد تصمیم به جدایی از آلوز گرفته است.

سانز که در سال ۲۰۱۷ با مدافع سابق تیم بارسلونا ازدواج کرد، تاکنون اظهار نظر رسمی ای درباره ی اتهام جنجالی همسرش نداشته است.

جدایی همسر دنی آلوزجدایی همسر دنی آلوز از وی

زندگی ستاره مشهور برزیلی بعد از دستگیری

تصمیم سانز به حذف عمده ی عکس های مشترکش با آلوز در اینستاگرام خود، به استثنای چند تصویر تبلیغاتی، پس از ابراز حمایت اولیه ی او از این ستاره ی برزیلی صورت گرفته است.

بعد از دستگیری آلوز در شهر بارسلون، باشگاه مکزیکی اونام پوماس قرارداد خود را با او فسخ کرد.

بعد از ادعای یک زن ۲۳ ساله درباره ی تجاوز آلوز به او در یکی از کلاب های شبانه ی شهر بارسلون، این فوتبالیست روز ۲۰ ژانویه دستگیر شد.

با حکم دادگاهی در بارسلون آلوز راهی زندان شد و او از آن زمان در زندانی در خارج این شهر به سر می برد.

آلوز که پیش از پیوستنش به باشگاه مکزیکی اونام پوماس در سال گذشته، در دو دوره برای تیم بارسلونا توپ زده بود، پیش از دستگیری اش مدعی شده بود زن شاکی خود را هرگز در زندگی اش ندیده بود.

 

با این حال، فوتبالیست برزیلی پس از حضور در دادگاه روایت خود را به کلی عوض کرد و مدعی شد رابطه جنسی اش با آن زن با رضایت خود او صورت گرفته بود.

بعد از دستگیری آلوز، سانز در پیامی اینستاگرامی گفت که دو تا از ستون های زندگی خود، همسر و مادرش را از دست داده است.

درخواست جدایی همسر دنی آلوز در پی اتهام تجاوز به ستاره برزیلیدنی آلوز و فرزندانش

علاوه بر این، تنها چند ساعت پیش از انتشار خبر انتقال آلوز به زندان، سانز تصویری از خود در کنار همسرش که آن ها را دست در دست یکدیگر نشان می داد، منتشر کرد و نوشت: «در کنار هم».

جدایی همسر دنی آلوز از آقای فوتبالیست

وقتی از مدیر برنامه های سانز درباره ی خبر درخواست طلاق این مدل اسپانیایی سؤال شد، او در پاسخ گفت که سانز تاکنون اظهار نظری در این خصوص نداشته است و این رویه را نیز ادامه خواهد داد.

در این میان، همسر سابق سابق آلوز، دینورا سانتانا به حمایت از ستاره فوتبال برزیل برآمده است.

 

سانتانا هفته ی گذشته در مصاحبه ای در اینباره گفت: «هنوز در شوک هستم. انگار یک کابوس است که واقعاً اتفاق نیفتاده.»

این زن تاجر برزیلی که از آلوز ۲ فرزند دارد، با تأکید بر اطمینانش از بی گناهی همسر سابقش گفت که او هرگز مرتکب چنین کاری نمی شود.

سانتانا در اینباره گفت: «به این خاطر این را می گویم که ۲۲ سال است که او را می شناسم و ۱۰ سال هم همسرش بودم. هم من هم بچه هایم از این اتفاق شوکه ایم.»

در ابتدا گفته می شد آلوز به قرار دادن دست هایش بر روی لباس زیر زن شاکی اش در یک کلاب شبانه متهم شده است.

اما بعداً اعلام شد زن شاکی مدعی شده آلوز به صورتش سیلی زده و در دستشویی کلاب شبانه به او تجاوز کرده بود.

مقامات قضایی اسپانیا تحقیقات از آلوز به ظن تجاوز جنسی به یک زن را تأیید کرده اند، اما ماهیت دقیق اتهامات مطرح شده علیه او را اعلام نکرده اند.

جدایی همسر دنی آلوزجوانا سانز

همه چیز درباره جوانا سانز

جوانا سانز و دنی آلوز در سال ۲۰۱۵ بعد از معرفی به یکدیگر از طریق دوستی مشترک، باهم آشنا شدند. سانز متولد سال ۱۹۹۳ در جزیره تنریف ِ اسپانیا است.

این سوپر مدل از ۱۷ سالگی در نمایش های مُد شرکت داشته و با بسیاری از برندهای مشهور دنیا همچون ایوسن لورن و لورئال همکاری داشته است.

 

سانز در شهر مادرید، پایتخت اسپانیا زندگی می کند و این زوج درست پیش از پیوستن آلوز به تیم یوونتوس در ایتالیا با یکدیگر آشنا شدند.

آلوز ۳ باز از سانز خواستگاری کرد تا او بالاخره نامزدی با آلوز را پذیرفت. به گفته ی برخی منابع، سانز علاقه ای به ازدواج نداشت و به پذیرش حلقه نامزدی آلوز بی میل بود.

با این حال، این زوج در سال ۲۰۱۷ در مراسمی خصوصی در یکی از جزایر اسپانیا با یکدیگر ازدواج کردند.

آلوز پیش از آن در سال ۲۰۰۸ با دینورا سانتانا ازدواج کرده بود. این زوج با داشتن ۲ فرزند به نام های دنیل و ویتوریا در سال ۲۰۱۱ از یکدیگر جدا شدند.

دینورا سانتانا مدیر آژانس فوتبال Kick & Run Sports Management در آلمان است.

گفته می شود پس از جدایی این زوج از یکدیگر، سانتانا به آلوز کمک کرد به تیم بارسلونا بپیوندد و انتقالش به تیم یوونتوس در سال ۲۰۱۶ را نیز تسهیل کرد.

روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس