شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱

گران‌ ترین خانه پرتغال متعلق به کریستیانو رونالدو برای روزهای بازنشستگی

تاریخ نشر :شنبه 29 اکتبر 2022 اشتراک:
کریستیانو رونالدو تازه ترین ها از دنیای ورزش
عمارت کریستیانو رونالدو در پرتغال گفته می شود 20 میلیون یورو خریداری شده و ظاهرا ستاره پرتغالی قصد دارد به تیم سابق خود اسپورتینگ لیسبون باز گردد.

فوق ستاره منچستر یونایتد به نظر می رسد به زودی به زادگاهش باز خواهد گشت زیرا عمارتی مجلل و گران قیمت در این شهر را خریداری کرده است. در ادامه تصاویری از خانه کریستیانو رونالدو در پرتغال را در پرشین وی مشاهده کنید.

خانه کریستیانو رونالدو در پرتغال

کریستیانو رونالدو ۲۰ میلیون یورو برای خرید گران‌ترین خانه پرتغال خرج کرده، این در حالی‌ست که شایعاتی مبنی بر بازگشت او به اسپورتینگ لیسبون در ژانویه مطرح شده است.

وق‌ستاره پرتغالی منچستریونایتد در بازی مقابل شریف در لیگ اروپا به ترکیب اصلی تیم اریک تن‌هاخ بازگشت، و گل آخر دیداری که با نتیجه ۳-۰ به اتمام رسید را به ثمر رساند.

اما بعید است که جایگاه خود را برای بازی آخر هفته مقابل وستهام در لیگ برتر حفظ کند. و بعد از جنجالی که در این ماه با شکست مقابل اسپرز به راه انداخت و از تیم اخراج شد، احتمال جدایی‌اش در ماه ژانویه شدت گرفت.

یکی از مقاصد احتمالی آینده رونالدو می‌تواند اسپورتینگ لیسبون باشد، و باشگاه سابقش رویای اتحاد مجدد با رونالدو را در سر می‌پروراند. رونالدو هم با صرف هزینه‌ای هنگفت برای خرید خانه‌ای لوکس در پرتغال که فقط ۴۰ دقیقه با ماشین تا لیسبون فاصله دارد، آتش شایعات را برافروخت.

خانه کریستیانو رونالدو در پرتغالرونالدو و نامزدش جورجینا

گران ترین خانه کریستیانو رونالدو در پرتغال

این ستاره در حال حاضر دارای امپراطوری بزرگی در املاک است و قبلا گران‌ترین آپارتمان لیسبون را خریداری کرده بود. اوایل سال جاری گزارش شد که او همچنین به دنبال ساختن یک خانه بسیار بزرگ در وطنش است.

حالا نشریه «مارکا» ادعا می‌کند که رونالدو با خرید این ویلای زیبا و بازسازی آن، در مجموع ۲۰ میلیون یورو هزینه کرده است. و به این ترتیب این خانه که در منطقه «کاسکایس» واقع شده و قرار است در اوایل سال ۲۰۲۳ آماده شود، گران‌ترین ملک در پرتغال به حساب می‌آید.

این عمارت باشکوه در منطقه ساحلی منحصر به فرد و نزدیک به شهرهای «استوریل» و «سینترا» واقع شده، با متراژ ۲۷۲۰ متر مربع در سه طبقه. همچنین یک محوطه بیرونی با متراژ ۵۴۴ مترمربع دارد و شامل باغچه‌های مختلف و یک استخر بزرگ است.

تصمیم رونالدو برای خرید چنین ملک مجللی در پرتغال نشان می‌دهد که او قرار است به زودی به آنجا بازگردد.

خانه کریستیانو رونالدو در پرتغالخانه کریستیانو رونالدو در پرتغال

فوق ستاره منچستر یونایتد

روبن آموریم، سرمربی اسپورتینگ، این هفته تایید کرد از اینکه رونالدو را در کنار خود داشته باشد خوشحال خواهد شد. اما دستمزد هفتگی ۳۶۰۰۰۰ پوندی این سوپراستار می‌ تواند یکی از موانع بزرگ این انتقال باشد.

آموریم گفت: «نمی‌ دانم، رونالدو بازیکن بزرگی است، او در منچستریونایتد بازی می‌کند، همه در اسپورتینگ رویای بازگشت او را دارند، بنابراین نمی‌ خواهم در موردش صحبت کنم.

او منچستر یونایتدی است اما ما پول پرداخت دستمزدهای او را نداریم. به نظرم او در منچستر خوشحال است و تنها مشکلی که دارد کمبود زمان بازی کردنش است.»

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس