سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تیبو کورتوا و نامزد مدلش با فرزندان ستاره بلژیکی رئال مادرید

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 27 اکتبر 2022 اشتراک:
تیبو کورتوا و همسرش تازه ترین ها از دنیای ورزش
تیبو کورتوا دروازه‌ بان رئال مادرید که از همسرش مارتا دومینگز دو فرزند دارد بعد از جدایی با او با مدل مشهوری به نام میشل گرزیگ در رابطه می باشد.

دروازه‌ بان بلژیکی رئال مادرید به همراه نامزد مدلش زندگی عاشقانه ای را سپری می کند و گفتنی است او از همسر سابقش دو فرزند دارد. در ادامه عکس های از تیبو کورتوا و همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

تیبو کورتوا و همسرش

تیبو کورتوا، ستاره رئال مادرید، قرار است با میشل گرزیگ ازدواج کند و به طور عاشقانه‌ای از او خواستگاری کرد. کورتوا که در استراحت تابستانه به سر می‌برد، در قایق تفریحی زانو زد و گرزیگ با خوشحالی قبول کرد که همسر او بشود.

این سوپرمدل عکس‌ هایی از خواستگاری ستاره سابق چلسی را در شبکه‌ های اجتماعی به اشتراک گذاشت و نوشت: «بله برای یک عمر زندگی با تو.»

این زوج باید هم در اینستاگرام رابطه خود را اعلام می‌ کردند، چرا که در همین شبکه اجتماعی با هم آشنا شده بودند.

تیبو کورتوا و همسرشخانواده تیبو کورتوا

تیبو کورتوا و همسرش گرزیگ

کورتوا رئال مادرید را به چهاردهمین قهرمانی اروپایی رساند و در فینال لیگ قهرمانان عنوان بهترین بازیکن بازی را از آن خود کرد. این ملی‌پوش بلژیکی شنبه گذشته با سیوهای کلیدی که انجام داد جلوی گلزنی بزرگترین ستاره‌های لیورپول را گرفت، و سپیدپوش‌ها با تک گل وینیسیوس جونیور به قهرمانی رسیدند.

این بازیکن ۳۰ ساله به دلیل مصدومیت نتوانست در لیگ ملت‌ها و بازی مقابل هلند به تیم بلژیک ملحق شود و از این زمان استفاده کرد و یک سفر عاشقانه با گرزیگ ترتیب داد و از او خواستگاری کرد. کورتوا سال گذشته رابطه خود با گرزیگ را علنی کرد و این زوج از آن زمان به بعد به شدت حامی و پشتیبان هم هستند.

تیبو کورتوا و نامزد مدلش با فرزندان ستاره بلژیکی رئال مادریدتیبو کورتوا و همسرش

کورتوا در ماه گذشته در یکی از فشن‌شوهای گرزیگ شرکت کرد و در ردیف جلو نشست. و گرزیک هم دائماً در برنابئو حاضر می‌شود و از روی سکوها نامزدش را تشویق می‌کند.

همسر سابق و فرزندان ستاره رئال

مارتا دومینگز، همسر سابق کورتوا و مادر دو فرزندش چند هفته پیش از انتقالش به رئال مادرید از او جدا شد چرا که از خیانت های او باخبر شده بود. مارتا به همراه دو فرزند کورتوا در مراسم معارفه وی در رئال مادرید هم حضور پیدا کرد تا نشان بدهد که حامی اوست اما اختلاف این دو حل نشدنی بود و از هم جدا شدند.

علت جدایی این دو زنی به نام “دیلان  رویل” بود.  زمانی که خانواده کورتوا در لندن زندگی می کردند، دروازه بان بلژیکی با دیلان که وظیفه مراقبت از سگ های خانواده را داشت، رابطه عاشقانه برقرار کرده بود. مارتا هم از این رابطه مخفیانه باخبر می شود و تصمیم می گیرد که از تیبو جدا شود.

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس