نرم افزارهای گوگل پلی ویروسی است؟

 نرم افزارهای گوگل پلی فروشگاه گوگل پلی آلودهتر از قبل ، مهندسین سایبری شرکت آمریکایی پالو آلتو گوگل‌پلی را آلوده به ویروس معرفی کردند. محققان این شرکت که در زمینه امنیت سایبری فعالیت می‌کنند اعلام کردند طی بررسی‌های خود بر روی 132 برنامه فروشگاه اینترنتی گوگل‌پلی، بدافزار iframe را شناسایی کردند. بسیاری از این نرم‌افزارهای […]

 نرم افزارهای گوگل پلی

فروشگاه گوگل پلی آلودهتر از قبل ، مهندسین سایبری شرکت آمریکایی پالو آلتو گوگل‌پلی را آلوده به ویروس معرفی کردند. محققان این شرکت که در زمینه امنیت سایبری فعالیت می‌کنند اعلام کردند طی بررسی‌های خود بر روی 132 برنامه فروشگاه اینترنتی گوگل‌پلی، بدافزار iframe را شناسایی کردند.

نرم افزارهای گوگل پلی ویروسی است

بسیاری از این نرم‌افزارهای آلوده به ویروس بیش از 100000بار توسط کاربران دانلود شده است که همین مسئله دستگاه هوشمند تعداد زیادی از کاربران را با مشکل روبه‌رو کرده است.

محققان امنیت گوگل در این‌باره مقاله‌ای به نام Non-Android Threat را منتشر کرده‌اند که در آن به کاربران تذکر داده شده این بدافزارها باعث آسیب به کاربر یا دستگاه‌های اندرویدی می‌شوند، همچنین توانایی آسیب رساندن به سیستم‌عامل‌های دیگر را نیز دارند که از این حیث نیز حائز اهمیت هستند.

باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط :

به ستاره ها و نظرات در گوگل‌پلی اعتماد نکنید!!

بیش از ۴۰۰ برنامه در گوگل‌پلی گرفتار تروجان شدند!

دریافت برنامه های اندروید از گوگل پلی + آموزش

از رازهای گوگل پلی و اپلیکیشن های آن سر دربیاورید!

نرم افزارهای گوگل پلی ویروسی است؟

    مطالب مرتبط: