شنبه, ۲۶ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

این کارگردان معروف سینما همسر مرحومه زهره فکور صبور است / عزاداری خاصش سوژه عکاسان شد

تاریخ نشر :شنبه 11 مه 2024 اشتراک:
همسر زهره فکور صبور اخبار گوناگون
مهران مهام یکی از تهیه کنندگان و نویسندگان فیلم و سریال ایرانی است که در سال‌های اخیر بسیار پرکار بوده که تمامی سریال‌های او از جمله مجموعه‌های پربازدید و پرطرفدار مانند دردسرهای عظیم , دلنوازن , متهم گریخت و بودند. او همسر مرحومه زهره فکور صبور بازیگر معروف بود.

مهران مهام مهام متولد سال ۱۳۴۸ است و با کارگردان‌هایی همچون رضا عطاران، حسین سهیلی‌زاده، سعید آقاخانی، برزو نیک‌نژاد، سیروس مقدم و… همکاری داشته است. او در کارنامه‌ خود تهیه‌کنندگی آثاری همچون متهم گریخت، خانه به دوش، من یک مستاجرم، نرگس، ترش و شیرین، ترانه مادری، دلنوازان، خوش‌نشین‌ها، دردسرهای عظیم و … دارد. مهران مهام تهیه‌کننده‌ سریال بی همگان بود که در اواسط تولید آن به دلیل درگذشت زهره فکور صبور بازیگر دیگری جایگزین او شد و کمند امیرسلیمانی نقش خانم فکور صبور را در قسمت‌های بعدی سریال ادامه داد. عکس های مهران مهام همسر زهره فکور صبور و عزاداری خاصش را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید.

همسر زهره فکور صبور

پس از انتشار خبر محکومیت فرد مرموز در پرونده مرحوم زهره فکور صبور به لطف پروردگار طی عملیات ویژه مامورین خدوم نیروی انتظامی «م.ن» ظرف ۲۴ ساعت در مخفیگاه خود شناسایی و‌ دستگیر شد.

همسر زهره فکور صبورمهران مهام

عزاداری مهران مهام کارگردان معروف

همسر زهره فکور صبورعزاداری مهران مهام
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس