تغییر چهره کیم کارداشیان با عوض کردن رنگ مو و ابروهایش

تاریخ نشر :چهارشنبه 07 سپتامبر 2022 اشتراک:
عکس های جدید کیم کارداشیان اخبار گوناگون
کیم کارداشیان از مشهورترین و پرطرفدارترین سلبریتی های جهان که همواره الگوی مد در دنیا بوده است تغییرات زیادی داشته است. او که معمولا با موهای تیره دیده می شد در شات های جدیدش رنگ موهای خود را تغییر داد.

کیم کارداشیان بی شک یکی از تاثیرگذار ترین افراد در بحث زیبایی است که با موهای تیره و تغییرات زیاد در فیزیک در تمام دنیا باعث و عامل بسیاری از جراحی های زیبایی شده است. عکس های جدید کیم کارداشیان با عوض کردن رنگ مو و ابروهایش را در پرشین وی ببینید.

عکس های جدید کیم کارداشیان

انتشار تصاویری از شات‌های جدید کیم کارداشیان ۴۱ ساله برای مجله Interview در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده و مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

این شات‌ها با چهره متفاوت و تقریبا غیر قابل تشخیص کیم کارداشیان با ابروهای رنگ روشن در شماره ویژه رویایی آمریکایی یا “American Dream” این مجله منتشر شد.

چهره کیم کارداشیان غیرقابل تشخیص شد!تغییر چهره کیم کارداشیان با عوض کردن رنگ مو و ابروهایش

سال ۲۰۰۶ سالی بود که کیم کارداشیان توجهات بسیاری را به سمت خود جلب کرد. در ماه مارس همان سال، او برای اولین بار در یکی از میهمانی های هالیوود حضور پیدا کرد و به بیانی راهش به دنیای هالیوود باز شد. او در آن میهمانی با آرایش اسموکی چشم و کرم پودری برنزه و ضخیم آمد. موهای او نیز مشکی و صاف بود. موهای ریز دور پیشانی اش نیز به او چهره ای کودکانه بخشیده بود. اگر چه او زیبایی طبیعی خودش را داشت اما از شیوه آرایش کردن هیچ نمی دانست به طوری که زیبایی اش را نیز تحت تاثیر قرار داد.

بلوند کردن موی کیم

در مارس ۲۰۱۵، کیم کارداشیان با ظاهر جدید خود، همه را شوکه کرد. او موهای تیره خود را به رنگ پلاتینیوم تغییر داد، رنگی که تا قبل از آن امتحانش نکرده بود. اگر چه این رنگ بهترین رنگی که کیم به موهای خود زده نیست، اما خیلی هم بد به نظر نمی‎رسید. جدا از رنگ مو، او گونه هایش را نیز تزریق کرد تا بزرگ‎تر به نظر آیند.

بلوند کردن موی کیمبلوند کردن موی کیم کارداشیان

در تابستان سال ۲۰۰۹، کیم کارداشیان به چهره‎ای کاملا متفاوت در ملا عام حاضر شد که با عکس‎العمل‎های زیادی از مردم و هوادارانش روبه‌رو شد. ما قبل از این تاریخ، او را با موها و آرایشی تیره می‌دیدیم اما او ثابت کرد که رنگ روشن، چه برای آرایش و چه برای رنگ مو، بیشتر به او می‌آید. رنگ موی عسلی او با آن هایلایت‎های طلایی، با تن پوست و رنگ چشمانش هماهنگی زیادی داشت.

چهره کیم کارداشیانتغییرات چهره کیم کارداشیان

اینطور به نظر می‎رسد که کیم خیلی نمی‎تواند رنگ بلوند موهایش را تحمل کند، از این رو می ۲۰۱۶، بار دیگر رنگ آنها را به مشکی تغییر داد. او در این سال به آرایش مات روی آورد و از رنگ‎های روشن‎تری هم برای کرم پودر و هم سایه‎چشم‎ استفاده کرد.

آخرین تصویری که از کیم با چهره‎ای متفاوت داریم، تصویر او در می ۲۰۱۹ است که مربوط به مراسم مگ گالا ۲۰۱۹ می‎باشد. او آرایشی با تن هلویی و چشم‎هایی با آرایش اسموکی دارد. موهای او نیز به گونه‎ای بود که انگار تازه از زیر دوش بیرون آمده است. این چهره او نیز توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرد.

اینستاگرام ـ  عرشه آنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس