یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

الیکا ناصری قبل و بعد از گریم برای نقش ابرا در یاغی

تاریخ نشر :چهارشنبه 07 سپتامبر 2022 اشتراک:
گریم الیکا ناصری در یاغی اخبار گوناگون
سریال های نمایش خانگی یکی از محبوب ترین سریال هایی هستند که این روزها پخش می شوند. یاغی با کلکسیونی از بازیگران توانست طرفداران خود را در میان مردم بیابد.

جذاب ترین بخش سریال یاغی مربوط می شود به علاقه میان جاوید و ابرا که انگیزه بازیگر نقش جاوید برای پیوستن به تیم ملی کشتی و رفتن به مسابقات جهانی بود. گریم الیکا ناصری در یاغی را در پرشین وی ببینید.

گریم الیکا ناصری در یاغی

بررسی داستان و فیلمنامه ی یاغی

تمام این ها را بگذارید کنار داستان نسبتا پر کشش و پر تعلیقی که بر اساس رمانی به نام سالتو است و به قلم پدرام پورامیری، حسین دوماری و کارت به فیلمنامه تبدیل شده است و کارگردانی قابل قبول و امتحان پس داده ی محمد کارت.

الیکا ناصری قبل و بعد از گریم برای نقش ابرا در یاغیالیکا ناصری بازیگر نقش ابرا در یاغی

شادمان در یاغی پسری جوان به نام جاوید را زندگی می‌ کند که با تمام مشکلات و محرومیات های حول زندگی اش، میل به خلاف کردن ندارد. او نه که نتواند، نه که نیروی کافی نداشته باشد، نه که آدم بزدلی باشد، بلکه فقط به این دلیل که سالم زندگی کردن را انتخاب کرده، مسیر خود را ازجهان اطرافش جدا کرده و با اکثر اهالی محله متفاوت است.

الیکا ناصری قبل و بعد از گریم برای نقش ابرا در یاغیالیکا ناصری قبل و بعد از گریم برای نقش ابرا در یاغی

رابطه ی زیبا و پراحساس او با خواهرش و نفوذ صحیحی که خواهر بر او دارد، یک جهان پاک کوچک محافظت شده، در جهان سیاه اطرافشان ایجاد کرده که آنها را از فرو رفتن در لجنزار مصون نگه داشته. این خواهر و برادر دست و پا می زنند که همرنگ آن جماعت نشوند و این تلاش مقدس به مذاق دیگرانی که تا خرخره درگیر سیاهی اند خوش نمی آید. پس هر مانعی که بتوانند می تراشند تا مبادا کسی جرأت کند و خود را از آن محله بیرون بکشد و آن ها را در قهقرای اخلاقی ای که به آن مبتلا شده اند تنها بگذارد.

موضوع سریال یاغی چیست؟

سریال یاغی ادامه ‌ی آثار قبلی محمد کارت است. همان فضای آشنا که در فیلم مستندهای خون مردگی و آوانتاژ و در فیلم سینمایی شنای پروانه و حتی فیلم کوتاه بچه خور شاهدش بوده ایم. این بار هم معضل اصلی شخصیت ها محله است. دیگر می شود تولید آثاری با محوریت محله‌های به شدت پایین شهری را، برند کاری محمد کارت دانست.

سریال یاغیبازیگران سریال یاغی

جاوید در سریال یاغی چه شخصیتی دارد؟

جاوید پسری است که با تمام مشکلات و محرومیات های حول زندگی اش، میل به خلاف کردن ندارد. او نه که نتواند، نه که نیروی کافی نداشته باشد، نه که آدم بزدلی باشد، بلکه فقط به این دلیل که سالم زندگی کردن را انتخاب کرده، مسیر خود را ازجهان اطرافش جدا کرده با اکثر اهالی محله متفاوت است.

خلاصه داستان این سریال از چه قرار است؟

جاوید نوجوانی است که از ابتدای زندگی با سختی‌های بسیار بزرگ شده و روی پای خود ایستاده است. او سعی دارد برای بهتر شدن زندگی خود اثبات کند که پسر محمود گنجی است. او در این مسیر با اتفاقات بسیار زیادی مواجه می‌شود و…

اینستاگرام ـ وصاله رفیعی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس