دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

این عروس خانم زیبای ترک با ۴ کیلو طلا به خانه بخت رفت

تاریخ نشر :شنبه 18 نوامبر 2023 اشتراک:
عروس زیبای ترکیه اخبار گوناگون
در ترکیه مراسم عروسی40 روز طول می‌کشد. آداب‌ورسوم و سنت ازدواج در ترکیه متفاوت از سایر کشورها است. انتشار عکس هایی از عروس خانم با ۴ کیلو طلا در جشن عروسی سوژه کاربران فضای مجازی شد.

کشور ترکیه به پایبندی به آداب‌ورسوم و سنت‌های عروسی شهرت دارد و مردم این کشور به‌هیچ‌وجه حاضر به زیرپاگذاشتن و چشم‌پوشی کردن از این سنت‌ها نیستند. یک عروس اهل ترکیه به دلیل پوشیدن ۴ کیلوگرم طلا و جواهر در روز عروسی خود در تیتر خبرها قرار گرفت. عکس های جالب از این عروس زیبای ترکیه را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید.

عروس زیبای ترکیه

در این عروسی که در شهر شانلی اورفای ترکیه برگزار شد، به دست‌ها و گردن و لباس‌های عروس با نام اوزدیکر مقادیر زیادی دستبند، النگو، گوشواره و گردنبند و سکه طلا آویزان کردند و همچنین یک کمربند طلا نیز به کمر عروس بستند به طوری که عروس به علت سنگینی زیاد جواهرات آویزان شده به سخت می‌توانست حرکت کند. زیورآلات که گفته می‌شود حدود ۴ کیلوگرم است هدیه‌ای از طرف داماد است که از خانواده‌ای ثروتمند است. ارزش این زیورآلات حدود شش و نیم میلیون لیر برآورد می‌شود. در این مراسم همچنین مقادیر زیادی اسکناس دلار و لیر بر سر عروس و داماد ریخته شد. داماد که فرمان ایزول معرفی شده وکیل است و عروس هم معمار است.

کادوهای مراسم عروسی در ترکیه

عروس زیبای ترکیه

عروس زیبای ترکیهکادوهای مراسم عروسی در ترکیه
گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس