مدل مانتو الناز شاکردوست با آستین عروسکی در اکران فیلم «ابلق»

تاریخ نشر :سه‌شنبه 06 سپتامبر 2022 اشتراک:
آستین عروسکی مانتو الناز شاکردوست اخبار گوناگون
الناز شاکر دوست این روزها یکی از فعالان سینماست. فیلم های او که یکی پس از دیگری نوبت اکران گرفته اند مورد استقبال مردم واقع شده اند و خانم شاکر دوست با استایل های مختلف در این مراسم ها شرکت می کند.

الناز شاکر دوست یکی از بازیگران خوش پوش سینماست که همیشه متفاوت تر از قبل در مراسم های سینمایی و اکران های عمومی و خصوصی حضور می یابد. آستین عروسکی مانتو الناز شاکردوست در اکران فیلم «ابلق» را در پرشین وی ببینید.

آستین عروسکی مانتو الناز شاکردوست

الناز شاکردوست و گلاره عباسی هم‌اکنون در اکران مردمی فیلم «ابلق» در پردیس کوروش

مانتو هایی با طراحی مدل عروسکی از جمله مدل های ترند برای امسال می باشند که جذابیت خاصی به ظاهر شما می بخشد .

مدل مانتو الناز شاکردوست در اکران فیلم «ابلق»مدل مانتو الناز شاکردوست با آستین عروسکی در اکران فیلم «ابلق»

مانتو عروسکی آستین با رنگبندی متنوع و پرطرفدار جزو آن دسته از مدل هایی است که بسیار راحت و سبک می باشد از این رو ساعات طولانی بدون خستگی می توانید آن را به تن نمایید .

آستین عروسکی مانتو الناز شاکردوستالناز شاکردوست در نمایی از ابلق

خلاصه داستان فیلم ابلق

در فیلم ابلق دختری با بازی الناز شاکردوست به همراه همسرش با بازی هوتن شکیبا و دختر کوچکش در یک محله حاشیه‌ای در تهران زندگی می‌کنند. شوهر خواهر او با بازی بهرام رادان فردی است که یک کسب و کار خانگی را برای خانم‌های محله ایجاد کرده است. او فردی هیز است و نگاه ناصوابی نسبت به خواهرزنش دارد.

مدل مانتو الناز شاکردوست بازیگران زن فیلم «ابلق»

رفتارهای او و مزاحمت‌هایش برای الناز شاکردوست باعث می‌شود حرف‌هایی پشت سر او در محل ایجاد شود. در نهایت مشخص می‌شود که بهرام رادان به تمامی زن‌های محل نظر نادرست داشته و تصمیم می‌گیرند نسبت به رفتارهای او اعتراض کنند و…

عوامل و بازیگران فیلم سینمایی ابلق

کارگردان: نرگس آبیار، فیلمنامه: نرگس آبیار و پریسا کرزیان، تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمی، مدیر فیلمبرداری: سامان لطفیان، تدوین: حمید نجفی‌راد، بازیگران: بهرام رادان، الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، مهران احمدی، گلاره عباسی، گیتی معینی و شادی کرم‌رودی.

فیلم ابلقآخرین همکاری الناز شاکر دوست و نرگس آبیار

نرگس آبیار ظرف ۱۰ سال و با ۴ فیلم، خود را از سطح یک کارگردان جوان و جویای نام به بالاترین سطح سینمای ایران رساند و در این میان تجربیات مختلفی را پشت سر گذاشت. اشیا از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیکترند، شیار ۱۴۳، نفس و شبی که ماه کامل شد بیشتر از آنکه به هم شبیه باشند، متفاوت‌‌اند اما در یک نکته به اشتراک می‌رسند: بی‌رحمی روانه شده از سوی راوی و خالق قصه به سمت قهرمان. آبیار ابایی ندارد از رنج دادن شخصیت‌های قصه به شیوه‌های مختلف و اصولا فیلم‌هایش درباره به نتیجه نرسیدن مقاومت قهرمان در برابر جهان بی‌رحم و شکست‌ناپذیر پیرامون اوست که نهایتا هر رویایی را به حسرت و ماتم تبدیل می‌کند.

اینستاگرام ـ فیلیمو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس