پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

زیبایی چهره آوین خواهر زاده جذاب امیر آقایی

تاریخ نشر :جمعه 27 ژانویه 2023 اشتراک:
آوین خواهر زاده امیر آقایی اخبار گوناگون
امیر اقایی این روزها از خوشتیپ ترین بازیگران مرد ایرانی است که با بازی های خوبش توانسته است نظر منتقدین را به خود جلب کند. او با بازی در سریال خون سرد توانست از آن دسته قاتل هایی باشد که نمی توان دوستش نداشت.

امیر آقایی هرگز ازدواج نکرده است. او را بیشتر به خاطر نقش مباشر خانواده ملکی در سریال اولین شب آرامش می شناسیم. وقتی عشق به نوشین که بعد ها مشخص شد خواهرش است از او یک قاتل بی رحم ساخت که برای بازگرداندن ثروت به نوشین و مادرش جنایات زیادی انجام داد و در آخر متوجه شد بازیچه قرار گرفته شده است. او در ادامه مسیر به سینما رفت و با ایفای نقش های مختلف توانست در سینما بدرخشد اما شاه نقش های او مربوط می شود به بازی در سریال آقازاده که بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفت و بی رحمی های او نتوانست مرگ تراژدیکش را پوشش دهد. او زندگی مجردی را انتخاب کرده است و علاقه زیادی به خانواده اش به خصوص خواهر و خواهر زاده اش دارد. آوین خواهر زاده امیر آقایی را در پرشین وی ببینید.

آوین خواهر زاده امیر آقایی

امیر آقایی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: در راستای تشویق آوین به عکاسی خلاقانه، ایشون این عکس و از خودشون گرفتن، پرسیدم این چیه؟

آوین خواهر زاده امیر آقاییآوین خواهر زاده امیر آقایی

فرمودند : سلفی ، دوربین و گذاشتم زمین، با پام عکس گرفتم!! هم خودشو میخواسته، هم انعکاسشو

خواهر بازیگر سریال خون سرد

آوین خواهر زاده امیر آقاییامیر آقایی و خواهرش
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس