پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

هنگامه قاضیانی برای اولین بار تصویر پدر و مادرش را منتشر کرد

تاریخ نشر :جمعه 27 ژانویه 2023 اشتراک:
عکس  پدر و مادر هنگامه قاضیانی اخبار گوناگون
هنگامه قاضیانی را می توان از جمله بازیگرانی نام برد که شروعی دیر هنگام داشتند اما بسیار موفق عمل کردند او که با اولین حضورش در فیلم سینمایی به همین سادگی درخشیده بود در فیلم هایی همانند روزهای زندگی بهترین بازی خود را ارائه داد و دومین سیمرغ بهترین بازیگر زن را کسب کرد.

بازی در سریال های خانگی همانند سریال هم گناه و جزیره از جمله سریال های مشهوری است که هنگامه بازی کرده است اما نقش تهمینه در فیلم سعادت آباد مازیار میری از آن دسته نقش های متفاوتی است که با بازی خوب و درخشان خانم قاضیانی جان گرفته است. او در صفحه شخصی اش اطلاعاتی راجع به خودش و خانواده اش در اختیار مردم قرار می دهد و تصاویری که منتشر می کند بسیار جالب اند. عکس  پدر و مادر هنگامه قاضیانی را در پرشین وی ببینید.

عکس  پدر و مادر هنگامه قاضیانی

عکس  پدر و مادر هنگامه قاضیانیعکس  پدر و مادر هنگامه قاضیانی

بازیگر نقش تهمینه در فیلم سعادت آباد

تهمینه یک شخصیت خاکستری در فیلم مازیار میری است. ما در او یک تزلزل و ضعف می‌بینیم که اعتماد به نفسش را دچار مشکل کرده طوری‌که دائم دنبال نگاه شوهرش است که ببیند به کجا نگاه می‌کند و کجا می‌چرخد. این‌ها یعنی عدم رضایت از خود، از طرف دیگر قدرت هم در وجود این زن هم وجود دارد او احساس رهبریت برای بازیگران زن این فیلم نیز می کند. مهناز افشار و لیلا حاتمی همبازی های خوب او در سعادت آباد بودند.

بازیگر نقش تهمینه در فیلم سعادت آبادبازیگر نقش تهمینه در فیلم سعادت آباد
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس