جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

چهره جدید جین سیمور و جو لاندو بازیگران سریال پزشک دهکده

تاریخ نشر :شنبه 17 دسامبر 2022 اشتراک:
چهره جدید بازیگران پزشک دهکده اخبار گوناگون
پزشک دهکده درباره پزشکی از اهالی بوستون است که پس از مرگ پدر، از زادگاهش به روستای دورافتاده‌ ای می‌رود. او در آنجا زندگی جدیدی را آغاز می‌کند و تلاش می کندهر طور که شده خود را با زندگی در آن دهکده تطبیق دهد. ماجراهای زیادی در این سریال رخ می دهد که برای مخاطب بسیار جذاب است.

سریال با نام اصلی دکتر کوئین، درباره پزشک خانمی است که قصد دارد اعتماد اهالی روستایی که در انجا کار می کند را جلب کند. یکی از مهم‌ترین جذابیت‌های این مجموعه تلویزیونی این است که تغییرات سنی بازیگران در روند ماجرا و حوادث داستان است که در سریال قصه های جزیره نیز شاهد ان بودیم. و به این ترتیب داستان طبیعی‌تر و واقعی‌تر به نظر می‌رسد. چهره جدید بازیگران پزشک دهکده را در پرشین وی ببینید.

چهره جدید بازیگران پزشک دهکده

چهره جدید جین سیمور و جو لاندو بازیگران سریال پزشک دهکدهچهره جدید جین سیمور و جو لاندو بازیگران سریال پزشک دهکده

چه خبر از جین سیمور، پزشک دهکده

اگر از سریال‌بین‌های قهار و قدیمی باشید بدون شک پزشک دهکده را دیده‌اید و خاطرات خوشی با این سریال دارید، اگر یادتان باشد پزشک دهکده حدود ۳ سال پیاپی از شبکه دوم سیما پخش می‌شد و در زمان خودش به‌یکی از پرمخاطبت‌ترین سریال‌های تلویزیون تبدیل شد. این سریال سبکی درام و خانوادگی داشت و داستان زندگی زنی پزشک با نام مایکلا کوئین در آن روایت می‌شد که پس از به پایان رساندن تحصیل در رشته پزشکی به منطقه‌ای روستایی در کلورادو می‌رود تا بیماران را معالجه کند.

تاریخ ساخت سریال پزشک دهکده به دهه ۹۰ میلادی باز می‌گردد و از آنجایی که داستان زنی پرتلاش و اجتماعی را روایت می‌کرد در میان کشور‌های مختلف دنیا با اقبال زیادی روبرو شد. اگر خاطرتان باشد ابتدای پزشک دهکده شاهد نمایش صحنه ورود یک قطار بودیم و مایکلا کوئین می‌گفت: من پزشکی اهل بوستون هستم که به‌عنوان یک پزشک، جامعه مرا قبول نکرد و برای طبابت به روستایی در کلورادو رفتم.

سریال پزشک دهکده در ۶ فصل و ۱۵۰ قسمت تولید شد و طولانی‌شدن این سریال باعث شد تا خاطره‌های خوش‌مان با پزشک دهکده بیشتر شود و همین خاطره‌های خوش بود که جین سیمور را به محبوبیت زیادی در میان ایرانی‌ها رساند. جالب است بدانید جین سیموری که ما او را با نام پزشک دهکده می‌شناسیم از اواخر دهه ۷۰ میلادی تاکنون در آثار مختلفی ایفای نقش کرده و بیشتر از ۳۰ فیلم و سریال بازی کرده است.

بازیگران پزشک دهکدهبازیگران پزشک دهکده

جین سیمور این روز‌ها ۶۸ سال سن دارد و از آنجایی که مطمئن هستیم شما هم همانند ما دلتان برای پزشک دهکده تنگ شده است در ادامه با هم قصد داریم خبری از جین سیمور بگیریم.

جالب است بدانید جین سیمور از آن دسته هنرپیشه‌های عاشق پیشه‌ای است که تاکنون ۴ بار ازدواج کرده و در سال ۲۰۱۵ نیز در مصاحبه‌ای با مجله اسکاتزمن (Scotsman) از آتش عشقی که دیوید گرین، کارگردان ۷۰ ساله انگلیسی در دل او روشن کرده خبر داد. به این هنرپیشه بااستعداد در ادامه مصاحبه خود اشاره کرد با توجه به سن و سالی که او و دیوید گرین دارند، عشق و عاشقی برایشان جذابیت پختگی بیشتری دارد و جین سیمور احساس می‌کند به دنیای جدیدی وارد شده است.

جین سیمورجین سیمور

به نظر او در سن و سال بالا که انسان‌ها سخت‌گیرتر می‌شوند، پیدا کردن فردی که تفاهم زیادی با او داشته باشد کار سختی است، اما دیوید گرین راز دل جین سیمور را به خوبی می‌داند و این دو عاشق کهنه‌کار تفاهم زیادی با یکدیگر دارند. جین سیمور در سال ۲۰۱۶ طی مصاحبه‌ای با تلگراف گفت: دیوید گرین را در یک مراسم ناهار دید و در همان لحظه اول متوجه شد مردی است که تا آخر عمر می‌توان در کنار او زندگی کرد.

دیوید گرین و جین سیمور به لحاظ کاری نیز سلیقه‌های مشترکی دارند و زمینه‌های کار آن‌ها نیز با یکدیگر شباهت‌های زیادی دارد، همین موارد باعث شده تا جین و دیوید ارتباط نزدیک‌تری پیدا کنند.

اینستاگرام ـ جام جم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس