شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دابسمش بهرام افشاری و هوتن شکیبا به مناسبت تولد هوتن شکیبا

تاریخ نشر :سه‌شنبه 14 ژوئن 2022 اشتراک:
دابسمش بهرام افشاری اخبار گوناگون
در این ویدئو دابسمش بهرام افشاری و هوتن شکیبا را مشاهده می کنید که بهرام افشاری به مناسبت تولد هوتن در اینستاگرامش منتشر کرده است

بهرام افشاری بازیگر توانمند و با استعداد سینمای ایران است که نقش های طنز و جدی را به خوبی ایفا می کند. او رفاقت صمیمی با هوتن شکیبا دارد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم دابسمش بهرام افشاری و هوتن شکیبا را برای شما قرار دهیم که در اینستاگرام منتشر کرده است

دابسمش بهرام افشاری و هوتن شکیبا

بهرام افشاری نوشت :

تو که شعر و حفظ نیستی خواهشا نخون

این فیلم و ۳ سال پیش گرفتم ازت که ۳ سال بعدش بگم هوتن ،رفیق ،بچه پررو دوست داشتنی تولدت مبارک باشه

ویدئویی به مناسبت تولد هوتن شکیبا

امین حیایی، بهرام افشاری، احمد مهران‌فر و انتخاب‌های نامناسب

در حال حاضر امین حیایی، احمد مهران‌فر و بهرام افشاری در سه سریال شبکه نمایش خانگی ایفای نقش می‌کنند اما نتوانستند نظر مخاطبان را جذب کنند و به نظر می‌رسد که انتخاب‌های درستی برای این افراد نیستند.

بهرام افشاری

«راز بقا» و شخصیت «رحیم تیمسار»، بهرام افشاری را در مرکز توجهات قرار داده و این مجموعه، سریالی موفق در کارنامه او محسوب می‌شود، اما «ساخت ایران ۳» و «جادوگر» انتخاب‌های خوبی برای ستاره‌شدن امین حیایی و احمد مهرانفر نیستند.

دابسمش بهرام افشاریبهرام افشاری در راز بقا

امین حیایی

سریال «ساخت ایران ۳» جدیدترین اثر کمدی است که امین حیایی در آن ایفای نقش کرده. نقش «غلامحسین» مانند فصل اول و دوم سریال، یادآور تیپ امین حیایی در فیلم‌هایی مانند «کما» و «اخراجی‌ها» است و او با حضور در فصل سوم «ساخت ایران» بار دیگر خودش را تکرار کرده است.

شاید این مجموعه بتواند مخاطبان عام نمایش خانگی را که توقع زیادی از آن ندارند سرگرم کند، اما «ساخت ایران ۳» برای ستاره‌ای مانند امین حیایی، انتخاب قابل دفاع و موفقیت‌آمیزی نیست. فصل سوم این سریال نتوانسته به اندازه فصول قبلی توجه کاربران را جلب کند و واکنش آن ها نیز چندان مثبت نیست.

دابسمش بهرام افشاریامین حیایی در ساخت ایران

احمد مهرانفر

احمد مهرانفر با سریال «پایتخت»، محبوبیت و شهرت فراوانی به دست آورد و در سینما نیز با فیلم‌هایی مانند «درباره الی» و «ماجرای نیمروز» توانایی‌اش در بازیگری را ثابت کرده است. این بازیگر در نمایش خانگی با انتخاب‌های نامناسب خود مسیر موفقی را طی نکرده است. مجموعه‌های «شاهگوش»، «ابله»، «سال‌های دور از خانه» جزو آثار محبوب و پرمخاطب نمایش خانگی نیستند و تازه‌ترین سریال او یعنی «جادوگر» نیز با استقبال مواجه نشده است.احمد مهرانفر در این سریال بازی بدی نداشته اما این مجموعه توقع مخاطبان از او را برآورده نمی‌کند.

اینستاگرام و خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس