دلخوشی مهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمی به گلدان های خانه اش

تاریخ نشر :چهارشنبه 05 اکتبر 2022 اشتراک:
دلخوشی مهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمی به گلدان های خانه اش اخبار گوناگون
سریال دردسر های عظیم از بهترین و محبوب ترین سریال های جواد عزتی بود که باعث جهش او به سینما نیز شد اما در این سریال بازیگر نقش خواهر لطیف به شدت حاشیه ساز شد.

مهنوش صادقی که با بازی در نقش خواهر لطیف سریال دردسرهای عظیم شناخته می شود بعد از مدتی اعلام کرد حدود بیست سال است که با مهدی هاشمی بازیگر این مجموعه در ارتباط است و این موضوع با توجه به احترام ویژه ای که اهل هنر برای خانم گلاب ادینه بازیگر مشهور و محبوب سینما قائل بودند به شدت حاشیه ساز شد. دلخوشی مهنوش صادقی بازیگر سریال دردسرهای عظیم را در پرشین وی ببینید.

دلخوشی مهنوش صادقی بازیگر سریال دردسرهای عظیم

دلخوشی مهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمی به گلدان های خانه اشدلخوشی مهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمی به گلدان های خانه اش
دلخوشی مهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمی به گلدان های خانه اشگل دان های خانه مهنوش صادقی

درباره سریال دردسرهای عظیم

لطیف جوانی است که مثل خیلی از آدم‌های دور و برمان به دنبال کار می‌گردد، مشکلاتی از جنس مسائل سطح فعلی جامعه برایش مکرر پیش می‌آید و در میدان دردسرهای عظیم گرفتار می‌شود. او به هر دری می‌زند تا از گرفتاری رهایی پیدا کند اما هر بار در بن بستی جدید می‌افتد.

سریال دردسرهای عظیم از آن دست کمدی‌هایی است که نمی‌گذارد مخاطب دست خالی از پای تلویزیون بلند شود و در تلاش است که با زبان کمدی و تکه‌ کلام‌های گرم و شیرینی که دارد با مردم همزبان شود و روی خط قرمزهای جامعه هنرمندانه گام بردارد.

کاراکترهای دردسرهای عظیم در یک خانه‌ی سنتی و نوستالژیک زندگی می‌کنند و داستان را طوری پیش می‌برند که انگار زندگی‌ تک‌تک آن‌ها به هم گره خورده است.

آن‌ها برای خنداندن مردم هر حرکت یا دیالوگ اضافه‌ای را به کار نمی‌بندن؛ بلکه با پاسکاری قصه میان فضای جدی و طنز در تلاشند که کمدی را به بطن داستان تزریق کنند و لبخند را بر لبان تماشاچی بنشانند.

دلخوشی مهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمیمهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمی

دردسرهای عظیم ۲ ادامه مجموعه تلویزیونی دردسرهای عظیم است که در رمضان ۱۳۹۴ از شبکه سه پخش شد.

مهنوش صادقی در فصل دوم این سریال در نقش خواهر لطیف بازی کرد.

مهنوش صادقی متولد ۱۳۵۱ در تهران نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون ایران است و سال ۱۳۹۸ خبر ازدواجش با مهدی هاشمی را تأیید کرد. وی همچنین خواهر بهنوش صادقی است.

یک وسیله دکوری زیبا و مقرون به صرفه که می تواند تغییرات زیادی در دکور خانه ایجاد کند، گلدان است. گلدان های گل که برای کاشت گیاهان طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند، و یا حتی گلدانی خالی که در کنار شمع ها فقط به شکل تزیینی و دکوری در چیدمان خانه مورد استفاده واقع می شوند، همگی موجب شادتر شدن و جذاب تر شدن دکوراسیون خانه می گردند.

گلدان رنگی و تاثیر آن بر دکوراسیون خانه

چه کسانی که خانه شان را به صورت تک رنگ و یا دو رنگ چیدمان کرده اند و چه کسانی که به رنگ های شاد و سر زنده علاقه دارند و خانه شان رنگی و شاد است، می توانند از گلدان رنگی در خانه استفاده کنند. در دکوراسیون هایی که در آنها از رنگ های خنثی نظیر طوسی استفاده شده است، وجود گلدان های رنگی می تواند کمک بسیار خوبی در جهت ایجاد تعادل، خارج شدن فضا از سردی و بی روح بودن، گردش رنگ در محیط و در نهایت ایجاد فضایی که به آرامش روانی و تاثیر مثبت بر روحیه افراد کمک می کند، داشته باشد.

روحیه انسان حتی با نگاه کردن به این گلها تغییر می کند و با هر دفعه دیدن، اتصال عصبی مثبتی در مغز فرد بوجود می آید.

محققان دریافتند افرادی که با گیاهان در ارتباط هستند اضطراب و خستگی کمتری را نسبت به اشخاص دیگر متحمل می شوند و ارتباط با گل و گیاه سبب ایجاد مثبت اندیشی در انسان می شود .

انتخاب گلهای آپارتمانی با رنگهای مختلف از اهمیت خاص و ویژه ای برخوردار است. گلهایی که رنگ ملایمی همچون صورتی ، نیلی و آبی ملایم دارند حس شخص را به سمت آرامش سوق می دهند و گیاهانی که رنگ گرم و تندی مانند قرمز ، سبز و بنفش دارند باعث افزایش حس سرزندگی و هیجان در انسان می شوند.

اینستاگرام ـ فیلم گردی ـ باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس