شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

نقاشی زیبا از چهره احسان علیخانی و ایمان قیاسی مجریان عصر جدید

تاریخ نشر :یکشنبه 05 جولای 2020 اشتراک:
چهره احسان علیخانی اخبار گوناگون
در این ویدئو نقاشی چهره احسان علیخانی را با تکنیک خاصی می بینید

احسان علیخانی مجری با اخلاق و حرفه ای صدا وسیماست که سالهاست در شبکه سه فعالیت می کند. این مجری توانمند چند سالی است برنامه عصر جدید را اجرا می کند. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی برای شما قرار دهیم که در آن نقاشی از چهره احسان علیخانی را می بینید

نقاشی چهره احسان علیخانی

ویدئویی از نقاشی چهره احسان علیخانی  را ببینید

تو الآنی ؛ اتفاقی ، در حالِ رُخ دادنی
باید سریع دوستت داشت
تو الآنی
خونی، جَرَیانی، مستقیمی؛
زمانی، ساعتی، سریعی…
هندسه ای،خطی،صافی؛
دریایی،موجی،بالایی…
تو الآنی ، فُرصتی ! کَمی…
در حالِ رُخ دادنی…
باید سریع دوستت داشت

ویدئو نقاشی چهره احسان علیخانی با تکنیکی خاص

ویدئویی از نقاشی چهره ایمان قیاسیان مجری عصر جدید

بد نیست درباره احسان علیخانی بیشتر بدانید

احسان علیخانی زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشتهٔ مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است. نخستین برنامهٔ زنده‌ای که به عنوان مجری فعالیت کرده‌است در سال ۱۳۸۰ بوده‌است. او اجراهای برنامه‌هایی مانند صبح آمد، ماه عسل و سه ستاره و عصر جدید و … را برعهده داشته‌است. چهره احسان علیخانی نخستین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، دیده شد و پس از اجرای برنامه «جزر و مد» با برنامهٔ ماه عسل یک چهره شد. وی در حال حاضر فعالیت خود را در تلویزیون به عنوان کارگردان، تهیه‌کننده و مجری یک برنامهٔ استعدادیابی به نام عصر جدید ادامه می‌دهد که تاکنون دو فصل از آن ساخته و پخش شده‌است.

چهره احسان علیخانیاحسان علیخانی

او در دفتر یکی از فیلمسازان به عنوان یکی از اعضای گروه صحنه و دستیار کارگردان فعالیتش را آغاز کرد، سپس به تلویزیون وارد شد و به ساخت کارهای تبلیغاتی، تیزرسازی و مستندهای کوتاه مشغول شد.
او در سریال پرونده‌های مجهول به کارگردانی جمال شورجه هم کار بازیگری را برعهده داشت و هم دستیار کارگردان بود. می‌گوید نقش خیلی بدی داشتم و ـ در نقش مواد فروش ـ در پارک نقش اول‌های سریال را معتاد می‌کردم.

چهره احسان علیخانیاحسان علیخانی مجری

ممنوع‌التصویرشدن

نقاشی چهره احسان علیخانی در جواب احمدی‌نژاد که گفته بود وسایل ضروری عید در سر کوچهٔ ما گران نیست، مردم تهران می‌توانند بیایند و از محلهٔ ما خرید عید را انجام دهند، گفته بود گرانی هست، مردم هم می‌بینند و نمی‌توانند از سر کوچهٔ شما خرید کنند و همین به توبیخ و ممنوع‌الفعالیت شدن وی از تلویزیون انجامید.ولی پس از یک روز شایعهٔ ممنوع‌التصویر شدن چهره احسان علیخانی تکذیب شد

اینستاگرام و ویکی پدیا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس