افشاگری و رمزگشایی از اختلاف صدا و سیما و مهران مدیری

تاریخ نشر :دوشنبه 17 اکتبر 2022 اشتراک گذاری :
اختلاف مدیری و تلویزیون اخبار گوناگون
مهران مدیری کارگردان سریال های 90 شبی و طنز تلویزیون از محبوب ترین کاراکتر هایی است که همواره ساخته هایش مورد استقبال عموم قرار می گیرد. او چند سالیست اجرای برنامه ای به نام دورهمی را به عهده دارد.

مهران مدیری با انتشار ویدویی خواستار عدم پخش برنامه دورهمی شد و این موضوع واکنش های بسیار تندی را علیه او داشت بعد از خروج چند روزه او از کشور پاسپورتش ضبط شد و نهایتا مدیری ویدیوی جنجالی را پاک کرد. افشاگری درباره اختلاف مدیری و تلویزیون را در پرشین وی ببینید.

اختلاف مدیری و تلویزیون

محمد قوچانی، فعال سیاسی و روزنامه‌نگار در اظهاراتی به رمزگشایی از دلیل اختلاف مهران مدیری و صداوسیما پرداخته است.

افشاگری درباره اختلاف مهران مدیری و صداوسیما

محمد قوچانی، روزنامه نگار، در میزگرد روزنامه اطلاعات:

* سال‌هاست می‌گویم صداوسیمای دولتی فایده ندارد. ۳۵ هزار کارمند دارد که آنجا کارت می‌زنند اما در مقابل شبکه ای که یک ساختمان چهار طبقه دارد بازی را می‌بازند. این شبکه ها از بین نیروهای شما یارگیری می کنند.

افشاگری و رمزگشایی از اختلاف صدا و سیما و مهران مدیریافشاگری و رمزگشایی از اختلاف صدا و سیما و مهران مدیری

* از بس صداوسیما در حالت اعتراف سراغ آدم‌ها رفته کسی مصاحبه‌ فارس را باور نمی‌کند. روش کلاسیک این است که طرف بگوید من چه اشتباهاتی کرده ام. چرا یک خبرنگار مطبوعاتی در صداوسیما با پدر مهسا مصاحبه نکرد؟

* یک جایی گفتند چرا آقای روحانی سنت عذرخواهی را بنا نهاد؟ وقتی اشتباه کردید باید عذرخواهی کنید.

 اختلاف مهران مدیری و صداوسیماافشاگری درباره اختلاف مهران مدیری و صداوسیما

* مهران مدیری ۴ سال علیه روحانی حرف می‌زد و مدام او را مسخره می کرد. روزی رسید که علیه نظام صحبت کرد. خبرگزاری فارس می گوید او قمارباز است و صداوسیما چک‌هایش را پاس و برنامه‌هایش را اجرا کرده است. آیا نمی دانستید  نظام را افشا می کند؟ آیا نظام پول یک قمارباز را پرداخت می‌کرد؟ چون به آقای روحانی فحش می داد از او خوشتان می آمد و الان بدتان می‌آید. این فقدان نظام رسانه ای است.

* شما روزنامه‌نگار و روشنفکر را حذف کردید. وقتی نخبگان را حذف می کنید جایش آدم‌های بادکنکی می‌آیند که امروز باید چک‌هایشان را پاس کنید تا به نفع شما حرف بزنند.

انتقام‌گیری از مهران مدیری به سبک صداوسیما

مدیر دفتر شعر و موسیقی صدا و سیما در تویئتی از دستمزد ۳۰ میلیارد تومانی مهران مدیری خبر داده است.

علیرضا قزوه، مدیرکل دفتر موسیقی صدا و سیما با انتشار یک پست در توییتر، دستمزد نجومی و آخرین دریافتی مهران مدیری برای برنامه دورهمی را پس از خداحافظی این مجری از تلویزیون در پی مرگ مهسا امینی را اعلام کرد. بر اساس گفته قزوه، مهران مدیری تنها یک روز پیش از صحبت‌های نالانش در واکنش به فوت مهسا امینی مبنی بر عدم پخش برنامه دورهمی، ۳۰ میلیارد تومان از صداوسیما دستمزد دریافت کرده است.

اختلاف مدیری و تلویزیونواکنش تند به پست مدیری

علیرضا قزوه نوشت: «آخرین دریافتی آقای برره یک روز قبل نطق تاریخی‌اش، سی میلیارد تومان از صدا و سیما بوده؛ بعضی‌ها از روی شکم سیری چه نطق‌هایی می‌کنند.» چندی پیش تهیه کننده دورهمی نیز در مصاحبه با رسانه‌ها اعلام کرده بود مهران مدیری دستمزدش را بابت تولید سری پنجم برنامه دورهمی به طور کامل دریافت کرده است و مطالبه‌ای از تهیه‌کننده یا سازمان صداوسیما برای این فصل ندارد. گفتنی است، مهران مدیری در پی درگذشت مهسا امینی خواستار لغو پخش دورهمی از تلویزیون شد.

باشگاه روزنامه نگاران ایران ـ وقت صبح ـ افتاب

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس