چهارشنبه, ۲ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ازدواج مرد عاشق با مادر مجرد و به سرپرستی پذیرفتن ۶ فرزند او

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 12 اکتبر 2023 اشتراک:
مرد عاشق اخبار گوناگون
مرد عاشق و از خود گذشته ای را ببینید که قبل از ازدواج با مادر مجرد دارای شش بچه از ازدواج سابقش، ابتدا بچه های او را رسما به فرزندخواندگی پذیرفت و سپس با او ازدواج کرد.

مردی پس از آشنایی با یک مادر مجرد دارای شش فرزند، همه فرزندان او از ازدواج قبلی اش را به فرزند خواندگی پذیرفت و سپس رسما زندگی مشترک خود را آغاز کردند. در زیر جزئیات جالبی از ازدواج مرد عاشق با مادر ۶ بچه را می خوانید.

مرد عاشق و به سرپرستی پذیرفتن شش بچه

لکسی مادر مجرد و خانه داری که دارای شش فرزند بود تنها یک ماه پس از ثبت نام در یک سایت همسریابی با مردی به نام تونی توماس آشنا شد. به گزارش پرشین وی پس از گفتگوی اینترنتی تونی تصمیم گرفت به کنتاکی پرواز کرده و از نزدیک با لکسی ملاقات کند که در آن ایالت با شش پسرش به نام های الایجا ۱۶ ساله، آیزاها ۱۵ ساله، ایتن ۱۴ ساله، شلدن ۱۲ ساله، سیمیئن ۱۰ ساله و ایریدیس ۷ ساله زندگی می کرد.

مرد عاشق خانواده پرجمعیت متشکل از هفت پسر از ازدواج سابق زن و دختری از ازدواج قبلی مرد

آنها عاشق یکدیگر شده و در سال ۲۰۱۸ با وجود این که بسیاری از مردم به دلیل شرایطشان فکر نمی کردند این رابطه سرانجامی داشته باشد، در نهایت ازدواج کردند. لکسی در یکی از ویدیوهای منتشر شده در شبکه اجتماعی می گوید: ” واقعا هیچ کسی فکر نمی کرد این رابطه سرانجامی داشته باشد ولی داشت.”

از سوی دیگر تونی نیز دختر ۲۱ ساله ای از ازدواج قبلی اش دارد و حتی پس از تصمیم به سرپرستی گرفتن پسران لکسی، کاغذ بازی های اداری آن تا چهار سال بعد مراسم عروسی شان ادامه داشت.

خانواده پرجمعیتمرد عاشق و از خود گذشته در کنار تمام فرزندخوانده ها و دو فرزند مشترک با همسرش

زندگی مادر مجرد با پسرانش قبل ازدواج

لکسی در توضیح بیشتر درباره شرایط خود و پسرانش گفت: “من قبلا با پدر پسرهایم ازدواج کرده بودم ولی متاسفانه به جدایی رسید، او دیگر در زندگی آنها حضور ندارد و از وقتی آنها کوچکتر بودند دیگر حتی آنها را ندیده است.” وی در ادامه گفت پسرها تونی را بسیار دوست دارند تا حدی که حالا همگی آنها نام فامیلی او را برای خود انتخاب کردند.

“حالا نام تونی به عنوان پدر تمام بچه ها در شناسنامه آنها ثبت شده است. حتی یکی از پسرها نام اول، میانی و نام خانوادگی اش را در زمان فرزند خواندگی به طور کامل تغییر داد.”

خانواده با لباس ست قرمزعکس دسته جمعی مرد عاشق و خانواده پرجمعیتش

این خانواده پس از ازدواج در فلوریدا ساکن شدند وبه گزارش پرشین وی  به گفته تونی گرچه در ابتدا لکسی به دلیل شرایط حضانتی بچه ها نمی توانست کنتاکی که محل زندگی شوهر سابقش است را ترک کند ولی در نهایت پس از به دست آوردن حضانت کامل بچه ها، فورا به فلوریدا نقل مکان کردند.

این زوج، عاشق خانه بسیار پرهرج و مرج و پر سر و صدای خود هستند و در طی سال های ازدواجشان نیز صاحب دو دختر دیگر شدند و در شبکه اجتماعی همیشه درباره اینکه چقدر خوش شانس اند که همدیگر را پیدا کرده و خانواده تلفیقی شان را شکل دادند، صحبت می کنند.

عکس خانوادگیعکس خانوادگی مرد عاشق و همسرش با دو فرزند مشترکشان

تهیه و ترجمه: گروه خبر پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس