جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

رونمایی از عکس هفتمین بچه رابرت دنیرو ، پدر شدن مجدد در ۷۹ سالگی

تاریخ نشر :جمعه 12 مه 2023 اشتراک:
بچه رابرت دنیرو اخبار گوناگون
اولین عکس های منتشر شده از هفتمین بچه رابرت دنیرو را تماشا کنید. این بازیگر معروف 79 ساله به تازگی پس از افشای خبر ناگهانی تولد هفتمین فرزندش، دنیا را شوکه کرد و عکسی از نوزادش را نیز به اشتراک گذاشت.

رابرت دنیرو بازیگر معروف سینمای هالیوود این هفته با تولد هفتمین فرزندش در ۷۹ سالگی دنیا را شوکه کرد و حالا اولین عکس ها از نوزاد جدید او نیز رونمایی شد. در زیر اولین عکس های منتشر شده از هفتمین بچه رابرت دنیرو را مشاهده می کنید.

هفتمین بچه رابرت دنیرو

روز چهارشنبه مادر کودک به نام تیفانی چن در حین قدم زدن با نوزاد تازه به دنیا آمده اش در نیویورک سیتی سوژه عکاسان شد و بدین شکل اولین تصاویر از نوزاد جدید دنیرو منتشر شد و به گزارش پرشین وی طولی نکشید که دنیرو نیز در طول یک فتوکال با یک برنامه تلویزیونی عکس و جزئیات بیشتری از تولد فرزندش را به اشتراک گذاشت.

بچه رابرت دنیرواولین عکس لو رفته از فرزند تازه به دنیا آمده دنیرو

دنیرو بازیگر مشهور و پیشکسوت اوایل این هفته در مصاحبه ای افشا کرد به تازگی دوباره پدر شده است، نامزد وی که تصور می شود ۴۵ ساله باشد، در ماه مارس با شکم برآمده دیده شده بود.

این بازیگر در مصاحبه با خبرگزاری ایی تی کانادا، وقتی گزارشگر از او پرسید پدر شش فرزند بودن چه احساسی دارد، ناگهان گفت شش فرزند ندارد بلکه هفت فرزند دارد. وی با گفتن “من به تازگی مجددا پدر شدم”و اعلام خبر غیرمنتظره اش همه را شوکه کرد ولی در طول آن مصاحبه جنسیت و یا نام نوزاد را افشا نکرد.

عکس بچه رابرت دنیروبچه رابرت دنیرو در آغوش مادرش تیفانی چن
نامزد رابرت دنیروتیفانی چن و نوزاد جدیدش در لس آنجلس

نام دختر تازه متولد شده بازیگر مشهور

ولی این بازیگر در طول یک فتوکال با برنامه “سی بی اس مورنینگ” به مجری برنامه گیل کینگ اظهار داشت نوزاد آنها دختر است و روز پنجشنبه ۶ام آوریل به دنیا آمده و نام او را “جیا ویرجینیا چن- دنیرو” گذاشتند. علاوه بر این عکسی از او نیز به اشتراک گذاشت و در بین صحبت هایش گفت آنها قصد بچه دار شدن داشتند و حالا با تولد او از خوشحالی روی ابرها سیر می کنند.

جیا ویرجینیاعکس رسمی که رابرت دنیرو از دخترش جیا به اشتراک گذاشت

در اولین تصویر افشا شده از بچه رابرت دنیرو ، جیا کوچک یک دست لباس سرهمی صورتی به تن دارد و هنگامی که مادرش او را از کالاسکه بلند می کرد در یک پتو سفید پیچیده شده بود و به گزارش پرشین وی در عکسی که دنیرو به اشتراک گذاشت نیز با سرهمی راه راه صورتی دیده میشود.

گرچه اخبار بچه دار شدن مجدد دنیرو برای هوادرانش تعجب آور بود ولی این بازیگر در گفتگو با خبرگزاری پیج سیکس گفته بود این موضوع تعجب آور نیست چرا که این موضوع برایشان بی برنامه نبوده است.

بارداری تیفانی چنرابرت دنیرو و تیفانی چن در ماه مارس

بچه های دیگر رابرت دنیرو

دنیرو بازیگر فیلم “پدرخوانده” به جز نوزاد جدیدش جیا، شش فرزند دیگر به نام های درینا ۵۱ ساله (فرزندخوانده)، رافائل ۴۶ ساله از همسر سابقش بازیگر داین ابوت، الیوت ۲۵ ساله و هلن ۱۱ ساله از همسر سابقش گریس های تاور، دوقلوهایش آرون و جولین ۲۷ ساله از نامزد سابقش توکی اسمیت دارد.

اولین بار عکس دونفره رابرت دنیرو و تیفانی چن که مربی هنرهای رزمی است در جولای سال ۲۰۲۱ منتشر شد و در ماه مارس ۲۰۲۳ نیز در حین خروج از رستوران جورجیو بالدی در سانتا مونیکا –کالیفرنیا به نظر باردار می آمد.

تیفانی چن مربی هنرهای رزمیرابرت دنیرو و تیفانی چن

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس