جشن تولد ۳ سالگی هانا نوه محمود پاک نیت با ست قرمز

تاریخ نشر :دوشنبه 28 سپتامبر 2020 مشاهده : 2778
جشن تولد ۳ سالگی هانا نوه محمود پاک نیت با ست قرمز اخبار گوناگون
در این تصاویر جشن تولد هانا نوه محمود پاک نیت و مهوش صبر کن را با ست قرمز مشاهده می کنید

محمود پاک نیت و مهوش صبرکن سالهاست که در کنار هم زندگی خوب و خوشی دارند. این زوج بازیگر در بعضی فیلم ها در کنار هم ایفای نقش کردند . امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از هانا نوه محمود پاک نیت را برای شما قرار دهیم که در جشن تولد ۳سالگی اش گرفته است.

تولد هانا نوه محمود پاک نیت

در این تصاویر نوه مهوش صبرکن و محمود اک نیت را با لباسی زیبا مشاهده می کنید

هانا نوه محمود پاک نیت

هانا نوه محمود پاک نیت بازیگر

هانا نوه محمود پاک نیت

هانا نوه محمود پاک نیت و مهوش صبرکن

جشن تولد نوه بازیگر

جشن تولد نوه بازیگر

نوه بازیگر معروف

نوه بازیگر معروف

بد نیست بدانید محمود پاک نیت از دشواری‌های بازیگران در روزهای سخت کرونا گفت

محمود پاک‌نیت درباره شرایط کاری بازیگران در روزهای کرونایی گفت: الان مشغول بازی در سریال تلویزیونی «جشن سربرون» هستم. سر صحنه همه رعایت می‌کنند اما تنها مشکلی که بازیگر دارد این است که وقتی زیر دست گریمور می‌نشیند مجبور است ماسکش را بردارد و فقط گریمور ماسک می‌زند. بعد از گریم هم بازیگر دیگر نمی‌تواند ماسک بزند برای همین رعایت فاصله و نکات ایمنی برای بازیگران سخت‌تر از دیگر عوامل است.

او در عین حال توضیح داد: خوشبختانه سر این کاری که هستیم خیلی
رعایت می‌شود و خانمی که از سمت وزارت بهداشت می‌آیند،
در تمام مدت سر صحنه هستند و اگر مسئله‌ای باشد، تذکر می‌دهند.
مدام بچه‌ها را تست می‌کنند یعنی ما صبح اول تست می‌شویم و بعد گریم می‌شویم. همه رعایت می‌کنند زیرا اگر از جان خودشان هم بگذرند به خاطر خانواده و اطرافیان‌شان باید رعایت کنند.

مهوش صبرکن و همسرش

مهوش صبرکن و همسرش

به بهانه تصاویر هانا نوه محمود پاک نیت صحبت های این بازیگر را می بینیم. پاک‌نیت که در سریال‌هایی چون «پس از باران» و «شهرزاد» ایفای نقش کرده است، علت کمتر شدن توجه مخاطبان به سریال‌های تلویزیونی را اینگونه عنوان کرد: ما خوشبختانه نویسنده‌های خیلی خوبی داریم اما این‌ها باید از طریق ارگان‌های مسوول مثل وزارت ارشاد و خود صداوسیما حمایت شوند. متاسفانه سر برخی از کارها که می‌رویم، آنقدر با عجله کار می‌کنند که نویسنده و کارگردان و بازیگر اصلا نمی‌دانند دارند چکار می‌کنند. متن داغ داغ آماده می‌شود و مثلا می‌خواهند
۳۰ قسمت کار را در چند ماه تمام کنند.

زوج بازیگر

زوج بازیگر

طبیعتا هر چه کمتر زمان باشد بهتر است و به نفع تهیه‌کننده و صداو سیما است. این باعث می‌شود همه سرگردان شوند. بازیگر، شب که به خانه می‌رود باید با آرامش فکر کند و بداند سکانسی که قرار است بازی کند به کجا مربوط است. بازیگر ساعت پنج‌ونیم صبح تا ساعت هشت شب کار می‌کند باید متن فردا را هم بخواند و استراحت هم بکند. بعضی‌ها می‌خوابند و نمی‌توانند این را تحمل کنند از این رو صبح که می‌آیند نمی‌دانند صحنه‌ها به کجا وصل است. کارگردان و دستیار کارگردان هم آنقدر فرصت ندارند که برایش توضیح دهند. همه می‌خواهند سریع کار را تمام کنند
و این باعث می‌شود کاری از آب درآید که کسی نبیند.

اینستاگرام و همشهری آنلاین

2020-09-28 / گردآوری:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
logo-samandehi