شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

عکس های جدید از قبل و بعد جراحی زیبایی بازیگران ترکیه

تاریخ نشر :جمعه 28 آوریل 2023 اشتراک:
جراحی زیبایی بازیگران ترکیه اخبار گوناگون
عکس های دیدنی از چهره قبل و بعد جراحی زیبایی بازیگران ترکیه را تماشا کنید. برخی از این جراحی ها آنقدر زیاد است که با دیدن تصاویر گذشته آنها به سختی می توانید باور کنید که هر دو یک نفر هستند.

بازیگران موفق زن ترکیه ای به لطف زیبایی و ویژگی های خاص چهره خود در قاب تلویزیون و سینما توانسته اند علاوه بر موفقیت در نقش هایشان، توجه های زیادی را از سوی مخاطبان به خود جلب کنند. در زیر عکس های قبل و بعد جراحی زیبایی بازیگران ترکیه را مشاهده می کنید.

جراحی زیبایی بازیگران ترکیه

ولی شاید بسیاری از هواداران ندانند که ستاره های محبوبشان تحت عمل های جراحی زیبایی قرار گرفتند. به گزارش پرشین وی نتیجه برخی از جراحی ها موفقیت آمیز بوده ولی برخی دیگر از محدودیت ها عبور کرده و به طور کلی خصوصیات چهره شان را تغییر دادند تا جایی که دیگر تشخیص چهره قبل و بعد آنها سخت شده است.

در زیر تعدادی از تغییرات بازیگران زن ترکیه ای را بعد جراحی های پلاستیک و دیگر فرآیندهای زیبایی مشاهده می کنید.

دمت اوزدمیر مدعیست که از هیچ گونه عملی روی صورتش استفاده نکرده ولی با این حال با مقایسه عکس های قدیمی او مشاهده می شود که علاوه بر بوتاکس و لیفت ابرو، چند عمل اصلاحی روی صورت داشته که یکی از مشخص ترین آنها استخوان آرواره است.

دمت اوزدمیرقبل و بعد دمت اوزدمیر

بیرجه آکالای چندین جراحی پلاستیک دارد. عمل اصلاح استخوان گونه، بوتاکس لب، لیفت ابرو و جراحی بینی از جمله آنهاست. تغییرات او آنچنان است که معمولا با دیدن عکس های قدیمی وی در هویت او تردید می کنید.

بیرجه آکالایقبل و بعد جراحی بیرجه آکالای در جراحی زیبایی بازیگران ترکیه

فحریه اوجن از جمله بازیگرانیست که ظاهرا جراحی پلاستیک های او نتیجه موفقیت آمیزی داشته است. او ابروهای خود را لیفت کرده ولی اصلی ترین جراحی او مربوط به چانه و بینی اوست. حتی گفته می شود رنگ چشمانش را نیز تغییر داده است.

قبل و بعد جراحی زیبایی بازیگران ترکیهفحریه اوجن

قبل و بعد جراحی هانده ارچل

هانده ارچل یکی از پرسرو صداترین تغییرات را در بین هوادرانش دارد، او قبل از جراحی های زیبایی، چهره ای زیبا و بیبی فیس داشت ولی با این حال عمل هایی را انجام داد تا صورتش بیضی شکل شود و همچنین عمل اصلاحی چانه و آرواره نیز انجام داده است. این جراحی ها در کنار کاهش وزن، تغییرات زیادی در چهره اش ایجاد کرده و حتی هوادارانش نیز به سه گروه تقسیم شدند. برخی از آنها طرفدار چهره قبل عمل و برخی طرفدار چهره بعد عمل ارچل هستند و برخی دیگر نیز بر این باورند که او هیچگونه جراحی انجام نداده است.

جراحی زیبایی بازیگران ترکیههانده ارچل

مریم اوزرلی عمل لیفتینگ انجام داده تا جوانی و درخشش صورتش بازگردد. به گزارش پرشین وی بوتاکس پوست صورت و جراحی چانه و همچنین پرتز لب از دیگر فرآیندهای زیبایی اوست.

مریم اوزرلیجراحی زیبایی بازیگران ترکیه و قبل و بعد مریم اوزرلی

فرآیندهای زیبایی بازیگران معروف ترک

هانده آتایزای احتمالا بیش از ده نوع جراحی و دیگر فرآینده های زیبایی روی صورت و بدنش انجام داده است. او تعدادی جراحی و تزریق ژل در قسمت سینه، بینی، چانه و لب دارد.

هانده آتایزایچهره قبل و بعد هانده آتایزای

نورگل یشیل چای از بوتاکس برای حذف چروک های پوست استفاده کرده است و خودش نیز در مصاحبه ای آن را تصدیق کرد ولی با این حال می گوید از این جراحی پشیمان است و مردم باید خودشان و ظاهرشان را قبول کنند.

نورگل یشیلچایتغییر چهره نورگل یشیلچای

هیلال آلتین بیلک طبق گفته رسانه های ترکیه جراحی زیبایی پلک، جراحی چانه، گونه و بینی داشته است ولی با این حال این بازیگر مدعیست که تنها دندان هایش را اصلاح کرده و همین امر باعث ایجاد تغییراتی روی گونه و چانه شده است.

هیلال آلتین بیلکعکس قبل و بعد هیلال آلتین بیلک

مینه توگای عمل جراحی بینی و جراحی های اصلاحی کوچکی روی چانه، گونه و ابرو داشته است.

مینه توگایقبل و بعد جراحی مینه توگای

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: albawaba، hifimov

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس