شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ با حضور تام کروز و آیشواریا رای با تیپ های دیدنی

تاریخ نشر :جمعه 20 مه 2022 اشتراک:
جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ اخبار گوناگون
در روز نمایش جدیدترین فیلم تام کروز در جشنواره کن، دو چهره معروف دنیای سینما تام کروز و آیشواریا رای در آن شرکت داشتند. تصاویری از این دو سوپراستار را در فرش قرمز جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ مشاهده خواهید کرد.

تام کروز سوپراستار هالیوودی روز چهارشنبه در ۷۵امین مراسم سالانه جشنواره فیلم کن در سال ۲۰۲۲ قدم به فرش قرمز گذاشت. ستاره بالیوود آیشواریا رای نیز از دیگر چهره های معروفی بود که امسال طبق اکثر سال ها با استایل های تماشایی در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ شرکت کرد.

تام کروز در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲

تام کروز ۵۹ ساله که نقش اول فیلم “تاپ گان: ماوریک” را به عهده دارد به همراه همبازی اش جنیفر کانلی ۵۱ ساله که در نقش جنی بنجامین در این فیلم ایفای نقش کرده است، به گزارش پرشین وی در کنار هم در برابر دوربین خبرنگاران جشنواره کن قرار گرفتند.

جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲تام کروز و جنیفر کانلی
تام کروزتام کروز با جایزه افتخاری نخل طلا

در روز اکران فیلم جدید تام کروز در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ که یکی از پر سر و صدا ترین فیلم های جشنواره کن امسال محسوب می شود، چهره های معروفی حضور پیدا کردند. کروز در طول مراسم، جایزه افتخاری نخل طلا را دریافت کرد و همچنین بخشی از زمان حضور خود در فرش قرمز را به امضا دادن و عکس انداختن با تعداد زیادی از هوادرانش گذراند که برای گرفتن امضا از او ازدحام کرده بودند.

همبازی او جنیفر کانلی نیز یک دست پیراهن متالیک نقره ای رنگ به تن داشت و از آنجا که اکسسوارها و جواهرات او تنها به دو حلقه ختم می شد، جلوه لباس او بیشتر مشخص شده بود. علاوه بر تام و جنیفر، دیگر بازیگران این فیلم همانند مایلز تلر در نقش بردلی برادشاو نیز با کت و شلوار شیک کرم رنگ در کنار آنها دیده می شود.

تام کروز در جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲تام کروز و همبازی اش در فیلم تاپ گان ۲
جنیفر کانلی و تام کروزتام کروز در فتوکال جشنواره کن

آیشواریا رای در جشنواره کن ۲۰۲۲

آیشواریا رای نیز از دیگر چهره های سرشناس در فرش قرمز جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ بود که به گزارش پرشین وی در روز اکران فیلم “تاپ گان ۲” با پیراهن مشکی سه بعدی در فرش قرمز جشنواره فیلم کن ظاهر شد.

عروس آمیتاب باچان که تقریبا به مدت دو دهه از مهمانان همیشگی و هر ساله جشنواره کن محسوب می شود در اولین حضور خود در جشنواره سال ۲۰۲۲ یک دست پیراهن مشکی بلند به تن داشت که حاوی تزئینات پیچیده ای از گل های فراوان از بالا تا پایین لباس بود.

آیشواریا رایآیشواریا رای با لباس سه بعدی

در اولین ساعات روز چهارشنبه نیز تصاویر وی با کت و شلوار صورتی رنگ از برند والنتینو منتشر شد که به عنوان سفیر تبلیغاتی برند آرایشی لورال در برابر دوربین ایستاد.

همچنین روز سه شنبه این هفته تصاویری از این ستاره هندی هنگام رسیدن به فرودگاه به همراه همسرش آبیشک باچان و دخترشان آرادهیا منتشر شد که در آن عکس ها با تیپ کاملا مشکی دیده می شود.

آیشواریا و دخترشآیشواریا و دختر و همسرش هنگام رسیدن به فرانسه
تیپ صورتی آیشواریااستایل صورتی آیشواریا قبل فرش قرمز

ایشواریا رای در روز سوم ۷۵امین جشنواره فیلم کن ۲۰۲۲ و در روز اکران فیلم “زمان آرماگدون” (Armageddon Time) با بازی اسکار ایزاک، آن هتوی، آنتونی هاپکینز، رابرت دنیرو و کیت بلانشت حضور پیدا کرد. وی در این روز با به تن داشتن یک پیراهن صورتی روشن با طراحی خاص و نمایشی تمام توجه ها را به خود جلب کرده بود.

ستاره بالیوود آیشواریا رایتیپ آیشواریا رای در جشنواره کن
عروس آمیتاب باچانطرای خاص لباس آیشواریا

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منابع: dailymail، hindustantimes

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس