پیکه و نامزد جدیدش و استایل آنها در قرار شام عاشقانه در رستوران ژاپنی

تاریخ نشر :جمعه 18 نوامبر 2022 اشتراک:
پیکه و نامزد جدیدش اخبار گوناگون
جدیدترین عکس از استایل جرارد پیکه و نامزد جدیدش کلارا چیا را پس از صرف شام در یک رستوران ژاپنی در اسپانیا مشاهده کرده و جزئیاتی از توافق بین پیکه و شکیرا را بخوانید.

روز چهارشنبه شب جرارد پیکه و نامزد جدیدش کلارا چیا پس از صرف شام در یک رستوران ژاپنی در اسپانیا دیده شدند. در زیر جدیدترین عکس پیکه و کلارا چیا را مشاهده می کنید.

پیکه و نامزد جدیدش

پیکه فوتبالیست ۳۵ ساله پس از صرف شام رمانتیک در حالی که دست نامزد ۲۳ ساله اش را گرفته بود به گزارش پرشین وی در محوطه بیرون رستوران مشغول گفتگو شدند.

جرارد در قرار عاشقانه خود استایلی کژوال با تی شرت سفید داشت که آن را با شلوار جین تیره و کتانی سیاه و سفید ست کرده بود و همچنین کیف سفید کلارا را در دست داشت. از سوی دیگر کلارا نیز یک دست کت و شلوار مشکی را با یک جفت کفش راحتی سفید ست کرده بود و در یک لحظه نیز برای مرتب کردن جورابش روی یک پا ایستاد.

پیکه و نامزد جدیدشجرارد پیکه و نامزد جدیدش کلارا چیا

به تازگی در گزارش هایی اعلام شد جرارد پیکه و همسر سابقش شکیرا برای حضانت پسرانشان میلان ۹ ساله و ساشا ۷ ساله به توافق رسیده اند و قرار است شکیرا به همراه بچه ها در سال ۲۰۲۳ به ایالت میامی نقل مکان کنند.

این زوج پس از گذشت یک جلسه ۱۲ ساعته با وکلای خود در بیانیه مشترکی توافق خود را اعلام کردند و گفته می شود پیکه راضی شده شکیرا و دو پسرش در سال نو ۲۰۲۳ به میامی مهاجرت کنند تا بدین شکل از طولانی شدن جنگ دادگاهی بر سر موضوع حضانت جلوگیری شود.

نامزد جرارد پیکه فوتبالیست مشهورپیکه و نامزد جدیدش کلارا پس از صرف شام در رستوران ژاپنی

به نظر می رسد شکیرا تمایل دارد دوباره به شهری بازگردد که قبل از آشنایی با پیکه در آن زندگی می کرد و به خصوص اینکه عده ای از افراد خانواده اش در میامی اقامت دارند. به گزارش پرشین وی این موضوع دقیقا همان مشکلی بود که تا پیش از آن ، به توافق نرسیده بودند.

بیانیه مشترک پیکه و شکیرا

آنها در بیانیه مشترک خود گفتند: ” می خواهیم به اطلاع برسانیم کتوافق نامه ای را امضا کردیم که در آن رفاه فرزندانمان تضمین می شود و دادگاه نیز آن را به عنوان بخشی از یک روند رسمی تایید کرده است. تنها هدف ما فراهم کردن بیشترین میزان امنیت و حفاظت از آنها و اطمینان از حفظ حریم خصوصی آنهاست.”

جرارد و کلارا چیاپیکه و نامزد جدیدش در حین مرتب کردن جورابش در خیابان

“ما قدردان ابراز علاقه ها هستیم و امیدواریم بچه ها بتوانند با داشتن حریم خصوصی، در محیطی امن و راحت به زندگی شان ادامه دهند.”

رسانه های اسپانیایی همچنین اظهار داشتند بخشی از توافق پیکه و شکیرا این است که جرارد می تواند سه تعطیلات اصلی سال (مثل کریسمس و تعطیلات تابستان) و همچنین ده روز از هر ماه را با فرزندانش بگذراند.

بچه های شکیراشکیرا و پسرانش میلان و ساشا
پیکه و شکیراپیکه و شکیرا و دو فرزندشان

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس