جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

لباس راحتی آزاده آل ایوب مجری تلویزیون در خانه هنگام آشپزی

تاریخ نشر :شنبه 07 ژانویه 2023 اشتراک:
لباس راحتی آزاده آل ایوب اخبار گوناگون
آزاده آل ایوب که قصد بازیگری داشته است اما با مخالفت خانواده مواجه می شود.او می گوید به آرامی وارد کار اجرا شده و خانواده اش با مشاهده محیط کاری او خیالشان راحت شد زیرا صدا و سیما امنیت اخلاقی دارد او سال هاست مجری برنامه رنگین کمان است.

آزاده آل ایوب مشهور به خاله نرگس، مجری برنامهٔ کودک رنگین‌کمان است. او از سال ۷۶ شروع کار در رادیو و تلویزیون آغاز کرد و از سال ۱۳۷۹، مجری‌گری برنامه کودک شبکه جام جم ۱، کار در حوزه کودک و نوجوان را عهده‌دار شد . لباس راحتی آزاده آل ایوب مجری توانمند سیما را هنگام اشپزی را در پرشین وی ببینید.

لباس راحتی آزاده آل ایوب

ازاده نوشت :

حضرت علی علیه السلام فرمود : انسان باایمان ساعات شبانه‌روز خود را به سه بخش تقسیم مى‌کند: قسمتى را صرف مناجات با پروردگارش مى‌کند و قسمت دیگرى را براى ترمیم معاش و کسب و کار زندگى قرار مى‌دهد و قسمت سوم را براى بهره‌گیرى از لذات حلال و دلپسند مى‌گذارد و سزاوار نیست که انسان عاقل حرکتش جز در سه چیز باشد:

لباس راحتی آزاده آل ایوب مجری تلویزیون در خانه هنگام آشپزیلباس راحتی آزاده آل ایوب مجری تلویزیون در خانه هنگام آشپزی

مرمت معاش، گامى در راه معاد و لذت از حلال و من دنیایی می خواهم که از آخرتم و آخرتی که از دنیایم جدا نباشد دلپذیرترین لحظات را دارم با تو یا رب و گواراترینش نصیب تک‌تک شما خوبان جوج‌زدن هاتون به راه در کنار عزیزترین هاتون پی نوشت:گاهی تصاویری از واقعی ترین لحظات زندگیم رو بدون روتوش با شما به اشتراک می گذارم که بگم همه چی همین اندازه ساده پیش می ره

حسرت نوازش امام تا امروز برایم مانده است

مجری شبکه پنج عنوان کرد: فقط خدا می‌داند در وجود آن مرد نازنین(امام خمینی) چه بود که من کودک در دوران دفاع مقدس، تماشای روی سفیدش از قاب تلویزیون و گوش سپردن به طنین صدایش را به جاذبه‌های کودکی‌ام ترجیح می‌دادم. آزاده آل ابوب(خاله نرگس) از مجریان برنامه های کودک پست جدیدی را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد.

آزاده آل ایوب مجری تلویزیونآزاده آل ایوب مجری تلویزیون

آل‌ایوب نوشت: من امام خمینی (رحمه الله علیه) را دوست دارم، گرچه دوران انقلاب را درک نکردم فقط وقتی به دنیا آمدم به یمن پیروزی و آزادگی نامم را آزاده گذاشتند.

دوست داشتن هایم را با سیاست،جناح بندی و شکوه های گاه و بیگاه خدشه دار نکنید زیرا فقط خدا می داند در وجود آن مرد نازنین چه بود که من کودک در دوران دفاع مقدس تماشای روی سفیدش از قاب تلویزیون و گوش سپردن به طنین صدایش را به جاذبه های کودکی ام ترجیح می دادم، یادم هست حسرت دگر بچه ها که نزدیکش بودند و دست نوازش بر سرشان می کشید برایم ماند تا امروز.

آزاده آل ایوب مجری تلویزیونپوشش آزاده آل ایوب مجری تلویزیون

من وطنم را دوست دارم زیرا از امنیت و سربلندی برخوردارم، جایی نیست در دنیا که اهمال و سهل انگاری یا فقر و رنج در آن راه نیابد اینجا اما بیماری ها لاعلاج نیست کمی ایمان، کمی درایت و اندکی انسان دوستی راهگشاست.

من ایرانی ام از جنس تمدن،غرور،عاطفه،از جنس بلور، شکستنی اما تمام نشدنی

اینجا ایران است سرزمین شهیدان، نور و فخر اگر چراغهای وجدان خاموش نشود تا هنگامه قیامت مومن هر چه بخواهد در اختیارش هست و منافق از خشم مردمانش در عذابی جانسوز گرفتار.

اینستاگرام ـ تسنیم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس