جمعه, ۱۱ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ماجرای جالب و دلگرم کننده پرستاری تمام وقت پسر جوان از مادربزرگش

تاریخ نشر :جمعه 08 دسامبر 2023 اشتراک:
ماجرای جالب اخبار گوناگون
ماجرای جالب و دلگرم کننده نوه مهربانی را بخوانید که در اوج جوانی به صورت تمام وقت مشغول نگهداری از مادربزرگ 96 ساله اش است، همچنین تصاویر دیدنی آنها را تماشا کنید.

مرد جوانی به دلیل مراقبت تمام وقت از مادر بزرگ ۹۶ ساله اش تحسین کاربران شبکه اجتماعی را برانگیخته است. در زیر جزئیات بیشتر از ماجرای جالب و دلگرم کننده این نوه و مادربزرگ را می خوانید.

ماجرای جالب و دلگرم کننده نوه و مادربزرگ

کریس پونسالان جوانیست که نگهداری از مادربزرگش را در اولویت تمام کارهای خود قرار داده و به شدت تعهد دارد تا هر کاری می تواند برای کسی که زمانی از او مراقبت می کرد انجام داده و لطف او را جبران کند.

این مرد جوان خلاقیت و اشتیاق را در هر کاری که انجام می دهد اضافه می کند، به گزارش پرشین وی چه این کار نواختن گیتار باشد و چه روزمرگی هایی که در شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارد، در هر صورت حس شادی و اصالت در تمام کارها و تلاش های او مشهود است.

ماجرای جالبماجرای جالب کریس پونسالان و مادربزرگش

ولی برای کسانی که پونسالان را از نزدیک می شناسند، چیز دیگریست که او را سرآمدتر کرده است. در طی چند سال گذشته او به معنای واقعی سفری از عشق و فداکاری را آغاز کرده است. پیوندی ناگسستنی و مراقبت تمام وقت نسبت به مادربزرگ ۹۶ ساله اش که درحال حاضر در مرکز دنیای این مرد جوان قرار دارد.

با وجود اینکه کریس پونسالان در سنی قرار دارد که بیشتر همسن و سالان او به دنبال سبک زندگی بی دغدغه و پرجنب و جوش هستند، ولی با این حال قلب او ساز دیگری می زند. به جای اینکه به دنبال هیجانات جوانی همچون عشق و دوستی و جاه طلبی های شخصی باشد، مسیر متفاوت و تعهد به خانواده را در پیش گرفته است.

پسر جوان فیلیپینیپسر جوان فیلیپینی و نگهداری از مادربزرگ

جبران محبت های گذشته مادربزرگ

طبق این ماجرای جالب و دلگرم کننده مادربزرگ پونسالان از همان سنین کودکی وی منبع عشق و حمایت برای او بود و حالا که به دورانی رسیده که نیاز بیشتری به نوه خود دارد، پونسالان این عشق را به او دریغ نکرده و تمام توجه و محبت خود را برای او گذاشته است و برخی از لحظات ارزشمند با مادربزرگش را نیز در شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارد.

کریس پونسالان در مصاحبه ای گفت: “بقیه کار می کردند و من ترجیح دادم از مادربزرگ مراقبت کنم چرا که از وقتی بچه بودم از من مراقبت کرد، دوست ندارم او را در خانه سالمندان ببینم.”

به لطف تلاش های خستگی ناپذیر وعشق بی دریغ این نوه فداکار، حالا مادربزرگ می تواند سال های پیری خود را در راحتی خانه خودش و در کنار افرادی که می شناسد و خاطراتی که دوست دارد، بگذراند.

مادربزرگ و نوهمادربزرگ مهربان و نوه فداکارش

پونسالان از محبت کردن گرفته تا انجام کارهای مراقبتی را انجام می دهد تا کاملا نیازهای مادربزرگش با عشق و مهربانی رفع شود و با به اشتراک گذاشتن این لحظات در شبکه های اجتماعی، الهام بخش دیگران برای انجام همین کار شده است. او ثابت می کند حتی در تاریک ترین روزها، باز هم مهربانی می تواند مسیر راه را روشن کند.

روحیه سپاسگزاری مادربزرگ

در ادامه ماجرای جالب و خواندنی این نوه و مادربزرگ، این مرد جوان از سال ۲۰۱۴ تاکنون ویدیوهایی از زندگی در کنار مادربزرگش را به اشتراک می گذارد ولی با این حال یکی از ویدیوهای او در سال ۲۰۱۹ بود که توجه های بسیاری را به خود جلب کرد. به گزارش پرشین وی از جمله ویدیویی که تولد ۹۰ سالگی مادربزرگش را جشن گرفته بود. در حقیقت پیوند عمیق آنها ریشه در میراث فیلیپینی آنها و همچنین حرفه مادربزرگش دارد که در طی دو دهه به معلمی اشتغال داشت.

نوه مهربان و فداکارمادربزرگ ۹۶ ساله ونوه جوان و مهربانش

با وجود چالش های اولیه که پونسالان با آنها مواجه بود ولی حالا به خوبی با نقش خود به عنوان پرستار یک سالمند سازگار شده است. همچنین از آنجا که مادربزرگش ذاتا شخصی سپاسگزار و دوست داشتنی است، این کار برای او دلنشین تر شده چرا که مادربزرگ همیشه زمانی را برای تشکر از مهربانی های بقیه اختصاص می دهد.

پونسالان گفت: “او نمی تواند حرکت کند و زمین گیر است. ولی همیشه حتی برای کوچکترین چیزها در زندگی سپاسگزار است و همین امر زندگی او را ارزشمندتر می کند.”

پسر جوان و مهربانماجرای جالب نوه جوان و پرستاری ۲۴ ساعته از مادربزرگ

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: brightside

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده