پشت پرده پخش نشدن برنامه ضبط شده الهام چرخنده از تلویزیون

تاریخ نشر :چهارشنبه 05 اکتبر 2022 اشتراک:
ممنوع التصویری الهام چرخنده اخبار گوناگون
الهام چرخنده که بازی در فیلم های سینمایی عروسی مهتاب و شب یلدا از بهترین کارهای سینمایی اش می باشد در تلویزیون برای بازی در سریال آوای باران به شدت محبوب و مشهور شد.

بازی در سریال هایی همچون پروانه و من یک مستاجرم و همچنین سریال آوای باران از بازی های خوب الهام چرخنده محسوب میشود. او که با تغییر مواضع اش به شدت مورد ذره بین است دیروز برنامه ای ضبط شده اش پخش نشد تا شایعه ممنوع الفعالیت بودن او رسانه ای شود. دلیل ممنوع التصویری الهام چرخنده را در پرشین وی ببینید.

ممنوع التصویری الهام چرخنده

پخش‌نشدن برنامه ضبط‌ شده الهام چرخنده از تلویزیون باعث شده است تا برخی رسانه‌های داخلی مدعی ممنوع‌التصویری او شوند؛ ادعایی که تلویزیون هنوز به آن پاسخی نداده است.

پشت پرده پخش نشدن برنامه ضبط شده الهام چرخنده از تلویزیونپشت پرده پخش نشدن برنامه ضبط شده الهام چرخنده از تلویزیون

«ماجرا از این قرار است که الهام چرخنده ۲۴ روز قبل مهمان تلویزیون بود تا در برنامه «نشان ارادت» ویژه اربعین شرکت کند. علاوه بر او نام مهدی فقیه، کاظم احمدزاده، عمار تفتی، اکبر رحمتی به عنوان دیگر مهمانان این برنامه اعلام شده بود. عدم پخش برنامه ضبط‌شده الهام چرخنده از تلویزیون باعث شده است تا برخی رسانه‌های داخلی مدعی ممنوع‌التصویری او شوند؛ ادعایی که هر چند هنوز تلویزیون به آن پاسخی نداده، اما بعید به نظر می‌رسد که صداوسیما چنین تصمیمی داشته باشد.

پشت پرده پخش نشدن برنامه الهام چرخنده از تلویزیون

ما در طول هفته‌های اخیر برنامه تمامی این چهره‌ها که ویژه اربعین بود از شبکه دو سیما پخش شدند و خبری از پخش گفتگوی الهام چرخنده در برنامه نشان ارادت نشد. این موضوع باعث شده تا برخی ادعا کنند صداوسیما الهام چرخنده را ممنوع‌التصویر کرده است.

خانم بازیگر ممنوع التصویر شد؟

در این میان برخی فعالان رسانه‌ای مدعی‌اند که تلویزیون می‌خواهد با توجه به وضعیت کشور و حساسیت‌های ایجادشده، با پخش‌نکردن برنامه الهام چرخنده از او مراقبت کند.

الهام چرخنده در کربلاالهام چرخنده در کربلا

برخی رسانه‌ها هم این احتمال را مطرح کرده‌اند که مشکل فنی باعث شده تا برنامه الهام چرخنده در موعد مقرر به پخش نرسد.»

شغل و سوابق همسر الهام چرخنده

مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می کنم، طی این مدت بارها به ایران هم آمده ام و باز هم خواهم آمد.

این بازیگر سابق ایرانی مدتی پیش با نوشته ای احساسی خبر ازدواجش را رسانه ای کرد: او نوشت:

سلام…

همه چیز در سادگی نهار امروز خلاصه میشد. سبد پیکنیک دست تو بود .میرفتی تا جایی راحت و امن و دنج و تمیز پیدا کنی. از دور قامت عباسیت رو نگاه میکردم.

تو دلم میگفتم: ای خدا، مگه میشه یک انسان اینقدر آدم حسابی باشه!!!

صدام زدی؛ الهامم ، بیا اینجا خوبه.

نشستیم..

اینستاگرام ـ عرشه نیوز ـ مشرق

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس