جمعه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

مهمان های ویژه علی دایی از شهرستان کاشان و پذیرایی خالصانه شهریار ایران

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 16 نوامبر 2023 اشتراک:
مهمان های ویژه علی دایی اخبار گوناگون
علی دایی بازیکن سابق تیم ملی که با رکودهایش سال ها در گینس پادشاهی می کرد از بهترین و تاثیر گذار ترین شخصیت های فوتبالی کشورمان است که خبرهای راجع به او همیشه جذاب بوده اند.

شهریار فوتبال ایران که سال ها با درخشش خود در تیم ملی و باشگاه های المانی کسب افتخار کرده بود و جزو کسانی است که همیشه در مراسم های فیفا جزو مدعوین محسوب می شود. و بسیار متواضع است و سعی می کند از هر فرصتی به مردم کمک کند. جمعی از توان یابان که از چند شهرتان به دیدار این مرد بزرگ امده بودند مورد استقبال و پذیرایی کاپیتان سابق تیم ملی قرار گرفتند. مهمان های ویژه علی دایی را در پرشین وی ببینید.

مهمان های ویژه علی دایی

دیدار جمعی از توان یابان شهرستان کاشان با علی دایی اسطوره فوتبال کشورمان.

کارهای خیر علی دایی

علی بی شک چه در ورزش و چه در خارج ورزش به دلیل اقدامات انسان دوستانه و خیرخواهانه جزو محبوب ترین انسان های تاریخ ایران است.

علی دایی یکی از خیرین بزرگ است و کارهای خیر او سال های سال است که مشغول این نوع کارهاست. دایی برعکس سایرین اقدامات خود را در بوق و کرنا نمی‌کند و در خفا انجام می دهد و پس از مدتی مشخص می شود وژکه شهریار فوتبال ایران چه کرده است. در آخرین اقدام، علی دایی یک کارخانه را از ورشکستگی درآورده تا کارگران آن در این اوضاع معیشتی بیکار نشوند.

کارهای خیر علی داییکارهای خیر شهریار ایران
اقدامات بشر دوستانه داییاقدامات بشر دوستانه دایی

دایی جدا از اینکه فوتبالیست بسیار بزرگی بود و جزو مفاخر ورزش ایران به حساب می‌آید، انسان فوق العاده‌ای است و همواره شاهد کارهای خیر او هستیم.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس