جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

مژده خنجری و افسانه چهره آزاد مجری و بازیگر در کنار همسرانشان

تاریخ نشر :شنبه 03 دسامبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
در میان هنرمندان و افراد مشهور زوج هایی را کنار هم می بینیم که سال ها زندگی عاشقانه ای دارند و در کنار یکدیگر خوشبخت هستند. زندگی زوج هنرمند شاهرخ فروتنیان و افسانه چهره آزاد از آن دسته است.

نوه رقیه چهره ازاد بازیگر مشهور فیلم سینمایی مادر بازیگر توانمندی است. افسانه چهره آزاد همانند مادربزرگش توانسته است در کارهایی که ایفای نقش کرده است توانایی های خود را به اثبات برساند. او و شاهرخ فروتنیان زوج محبوبی هستند. یکی از زوج های هنرمند و البته بی حاشیه هم که این روزها بسیار مورد توجه کاربران مجازی قرار گرفته اند مژده خنجری و همسرش هستند که زندگی آرامی در کنار یکدیگر دارند. محمد منفرد همسر مژده خنجری و شاهرخ فروتنیان همسر افسانه چهره آزاد را در پرشین وی ببینید.

محمد منفرد همسر مژده خنجری

مژده خنجری در ۵ آبان ۱۳۹۰ وقتی ۱۸ ساله بود با همسرش آقای «محمد زمان منفردی» عقد کرد تا اینکه ۵ آبان ۱۳۹۲ مراسم عروسی خود را گرفتند آشنایی این دو از طریق آشنایی خانم خنجری با خواهر آقا داماد شروع شد. خانم مجری که سال ها ساکن کشور فرانسه بود می گوید برای من حجاب ، یک امر کاملا درونی است و قبل اینکه مجری باشم ، چادر به سر داشتم نوع پوشش من همیشه همین بود و وابسطه به نظر مدیر شبکه یا برنامه ساز نیست.

محمد منفرد همسر مژده خنجریمحمد منفرد همسر مژده خنجری

بازی متفاوت افسانه چهره آزاد در نقش کوتاهی در فیلم «بوتیک» او را نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن از هشتمین جشن خانه سینما کرد. او در سال ۱۳۸۴ در نمایش پنجره‌ها به کارگردانی فرهاد آئیش بازی کرد و مورد توجه واقع شد. افسانه چهره آزاد در سن ۱۵ سالگی عاشق شاهرخ فروتنیان شد و بعد از ۵ سال مخالفت پدرش با شاهرخ فروتنیان ازدواج کرد، ولی به دلیل اینکه علاقه ای به فرزند نداشتند و صاحب فرزند نشدند. شاهرخ فروتنیان متولد ۱۳۳۵ بازیگر و طراح صحنه و لباس است.

شاهرخ فروتنیانشاهرخ فروتنیان و همسرش

خانواده هنرمند افسانه چهره آزاد:

مادربزرگ افسانه چهره آزاد زنده یاد رقیه چهره آزاد از زنان پیشگام بازیگری درسینمای ایران است. رقیه چهره آزاد (۱۲۸۶ خورشیدی در تهران – ۱۳۷۳ خورشیدی) یکی از هنرپیشگان قبل از انقلاب سینمای ایران بود.  پدر افسانه چهره آزاد شاگرد استاد صبا بودند و مادرش نیز هم صدای بسیار زیبایی دارند برادر افسانه چهره آزاد سیامک نعمت‌ ناصر از نوازندگان سرشناس پیانو، تار و سه تار هستند.

افسانه چهره آزادافسانه چهره آزاد

شاهرخ فروتنیان (متولد ۱۳۳۵ در تهران) طراح صحنه و لباس، نقاش، هنرپیشه سینما و تلویزیون است. شاهرخ فروتنیان نقاشی را پیش آیدین آغداشلو فرا گرفت و بعد از آن به مدت ۸ سال به تدریس و آموزش نقاشی پرداخت. سپس به واسطه آشنایی با مرحوم علی حاتمی و با تشویق ایشان به سینما راه یافت و به عنوان طراح لباس و صحنه و گریم در فیلم تختی با مجید میرفخرائی به همکاری پرداخت.

بعد از آن به فعالیت خویش ادامه داد و به عنوان طراح صحنه در فیلم های سپید و سیاه( مثلث آبی، طوطیا و همچنین در سریال قصه های غلامحسین خان تهرانی، سریال پزشکان، سریال قصه های رودخانه و مجموعه های نماآهنگ( ویدئو کلیپ) حضور یافت.

اینستاگرام ـ ساعد نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس