شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

رونمایی از اولین شبکه خبری جهان با مجری‌های هوش مصنوعی

تاریخ نشر :یکشنبه 17 دسامبر 2023 اشتراک:
مجری‌های هوش مصنوعی اخبار گوناگون
هوش مصنوعی این روزها ابعاد مختلفی پیدا می کند. بعد از اینکه اهنگ را با صدای خواننده ها و افراد مشهور شنیدیم نوبت به رونمایی ابعاد مختلف هوش مصنوعی در زندگیمان شدیم.

به زودی شاهد تحولات عظیم در دنیا خواهیم بود. شایدبرخی تصور کنند که قرار است دنیا را هوش مصنوعی اداره کند اما به هر حال ساخته بشر نمی تواند جای خود بشر را بگیرد و هنوز از آن جهان مبهمی که غیرانسان ها بتوانند برایمان تصمیم بگیرند فاصله زیادی داریم. رونمایی از اولین شبکه خبری جهان با مجری‌های هوش مصنوعی را در پرشین وی ببینید.

مجری‌های هوش مصنوعی

اولین شبکه خبری جهان که از مجری‌های ساخته‌شده با هوش مصنوعی استفاده می‌کند، معرفی شد. مجری‌های این شبکه که «کانال ۱» نام دارد، اخباری را می‌خوانند که با هوش مصنوعی نوشته شده‌اند، البته اخبار واقعی هستند و خبری از اخبار جعلی در این کانال نیست.

اجرای مجری هوش مصنوعی در شبکه خبری

شبکه خبری جهانی جدیدی در سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی خواهد شد که در آن به‌طور کامل از مجری‌های ساخته‌شده توسط هوش مصنوعی استفاده می‌شود. مجریان این شبکه خبری که Channel 1 نام دارد به‌صورت متفاوت طراحی شده‌اند و تقریباً به هر زبانی می‌توانند صحبت کنند.

 اجرای مجری هوش مصنوعی در شبکه خبریاجرای مجری هوش مصنوعی در شبکه خبری

همچنین آن‌ها با استفاده از زبان بدن که برای گویندگان اخبار مهم است نیز آشنا هستند و حتی در مواقعی می‌توانند از طنز استفاده کنند.

هوش مصنوعی تاکنون در زمینه‌های زیادی پیشرفت کرده است و در طول چند سال گذشته شاهد مدل‌های بسیار زیاد و کاربردی بوده‌ایم. علاوه بر ساخت ویدیو و تصاویری برای ارائه گزارش‌های خبری، در این شبکه نیز از هوش مصنوعی می‌توان برای ترجمه گزارش‌ها به هر زبانی استفاده کرد. همچنین ظاهراً این سیستم می‌تواند از اخبار مربوط به بازار سهام و سایر فیدهای زنده، اطلاعاتی را استخراج کند.

 راه اندازی شبکه خبری جهانی جدیدی در سال 2024 با مجریان عجیبراه اندازی شبکه خبری جهانی جدیدی در سال ۲۰۲۴ با مجریان عجیب

به‌نظر می‌رسد Channel 1 اولین مراحل از آینده شبکه‌های خبری خواهد بود که انسان‌ها در آن نقشی نخواهند داشت. چنین سیستمی می‌تواند قابلیت‌هایی مانند انتخاب مجری، زبان و سبک بیان را برای کاربران فراهم کند و همچنین گزارش‌هایی متناسب با سلیقه شخصی آن‌ها از غول‌های خبری مانند رویترز و آسوشیتدپرس را ارائه کند.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس