دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

بغض ۲ مجری معروف من‌وتو در آنتن زنده به خاطر تعطیل شدن این شبکه

تاریخ نشر :سه‌شنبه 14 نوامبر 2023 اشتراک:
مجری معروف من‌ و تو اخبار گوناگون
تلویزیون من‌و‌تو یک شبکهٔ تلویزیونی ماهواره‌ای بین‌المللی سرگرمی خدمات عمومی رایگان به زبان فارسی است که در اکتبر ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد و متعلق به شبکه تلویزیونی مرجان که توسط کیوان عباسی و مرجان عباسی تأسیس شد می‌باشد.[

این شبکه برنامه‌های گوناگون به زبان فارسی مانند مستندهای علمی، تاریخی، حیات وحش، مجموعه‌های تلویزیونی، برنامه‌های ورزشی، مسائل زنان و اخبار و تحلیل سیاسی اجتماعی دارد. از برنامه‌های اصلی این شبکه می‌توان به آکادمی موسیقی گوگوش، بفرمایید شام، دکتر کپی، سالی تاک، چرا که نه، من و تو پلاس، استیج، تونل زمان، اتاق خبر، سمت نو، جای شعر خالی، روبه رو، کیک میک، نکته، زرشک، شب جمعه، جواب (گپ تایم)، ساعت پرسش، سه فاز و نیم، شبکه نیم و سریال سایه‌های آبی اشاره کرد. واکنش دو مجری معروف من‌ و تو به تعطیل شدن این شبکه را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید .

مجری معروف من‌ و تو

شبکه فارسی زبان من‌وتو که ۱۴ سال در زمینه تخریب هویت خانواده ایرانی فعال بود و توسط گروه‌های ضدایرانی فعال در رژیم صهیونیستی و سلطنت‌طلبان تامین مالی می‌شد، طبق اطلاعیه‌ای اعلام کرد فعالیت این شبکه از اول ژانویه متوقف خواهد شد.

مجری معروف من‌ و توشبکه فارسی زبان ماهواره ای

تعطیل شدن شبکه من و تو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس