پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

ادن پولانی مدل اسرائیلی ۱۹ ساله نامزد لئوناردو دی کاپریو

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 09 فوریه 2023 اشتراک:
نامزد جدید لئوناردو دی کاپریو اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از ادن پولانی نامزد جدید لئوناردو دی کاپریو را مشاهده می کنید که یک مدل معروف اسرائیلی است و تفاوت سنی فاحشی با آقای بازیگر دارد. آنها 30سال اختلاف سنی دارند

لئوناردو دی کاپریو بازیگر معروف هالیوودی است که تاکنون چندین بار ازدواج کرده و همواره همسرانش بسیار از او کوچکتر هستند. امروز در پرشین وی می خواهیم درباره نامزد جدید لئوناردو دی کاپریو صحبت کنیم و عکس های او را برای شما قرار دهیم

نامزد جدید لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو، بازیگر هالیوودی، هفته پیش در یک جشن به همراه یک چهره جدید و مثلا همیشه بسیار جوان‌تر از خودش دیده شد؛ ادن پولانی (Eden Polani) مدل اسرائیلی که فقط ۱۹ سال سن دارد.

بازیگر ۴۸ ساله برنده اسکار در حالی که در کنار این مدل که بسیار جوان‌تر از خودش بود نشسته بود، لبخند به لب داشت و به نظر می‌رسید که در آن مهمانی شلوغ در حال لذت بردن است. از سوی دیگر، ویکتوریا لاماس، (Victoria Lamas)، نامزد فعلی دی کاپریو که تقریبا نصف او، ۲۳ سال، سن دارد هیچ جا دیده نمی‌شد.

انتشار این خبر و تصاویر لئوناردو دی کاپریو و ادن پولانی، کاربران شبکه های اجتماعی را به انتقاد واداشته است. آنها می‌گویند این دختر آنقدر کوچک است که دوران دبیرستانش به خاطر کووید دچار وقفه شده است. برخی دیگر می‌گویند زمانی که تایتانیک در سال ۱۹۹۸ (۲۵ سال پیش) منتشر شد، ادن هنوز به دنیا نیامده بود.

نامزد جدید لئوناردو دی کاپریوواکنش ها به نامزد جدید لئوناردو دی کاپریو

 نامزد لئوناردو دی کاپریو ادن پولانی کیست؟

پولانی، که به نظر می‌رسد شباهت زیادی به باقی زن‌هایی دارد که دی کاپریو این روزها با آنها قرار می‌گذارد، به عنوان مدل با ITmodels کار می‌کند. او همچنین یک اینفلوئنسر شبکه های اجتماعی با حدود ۲۱۷ هزار دنبال کننده در اینستاگرام است.

رابطه دی کاپریو با این مدل ۱۹ ساله در حال حاضر مشخص نیست و همچنین اینکه آیا این بازیگر از لاماس جدا شده است یا خیر هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد. این زوج آخرین بار در دسامبر ۲۰۲۲ در حالی که شب سال نو را با هم جشن می‌گرفتند در ملاء عام دیده شدند.

نامزد جدید لئوناردو دی کاپریوپولانی نامزد جدید لئوناردو دی کاپریو

حضور عمومی اخیر لئو با پولانی به فهرست طولانی گمانه زنی ها درباره روابط عاشقانه این بازیگر با زنانی که بسیار جوان تر از خودش هستند اضافه می‌کند.

دی کاپریو با چه کسانی رابطه داشته است؟

به جز جیجی حدید ۲۷ ساله که در حال سپری کردن یک قرار عاشقانه شام با دی کاپریو دیده شد، همه نامزدهای قبلی او ازجمله لاماس بر این واقعیتِ مشاهده‌شده که دی کاپریو با زنان ۲۵ سال به پایین قرار می‌گذراد، صحه گذاشته‌اند.

ادن پولانیادن پولانی

با این حال، رشته عاشقانه های اخیر لئو که عمر کوتاهی دارد، شامل مجموعه ای از
زنان باشکوه مانند ژیزل بوندچن (Gisele Bundchen)، بار رافائلی (Bar Refaeli)،
بلیک لایولی (Blake Lively)، ارین هیترتون (Erin Heatherton)، تونی گارن (Toni Garrn)
و نینا آگدال (Nina Agdal) می‌شود. این پس از جدایی او در آگوست ۲۰۲۲
از کامیلا مورونه (Camila Morrone)، بازیگر و مدل، که چهار سال با او نامزد بود، اتفاق می‌افتد.

روزیاتو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس