جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

شوکه شدن عوامل فیلم از پرش ۱۰۰۰ متری «تام کروز» وسط فیلمبرداری

تاریخ نشر :شنبه 10 دسامبر 2022 اشتراک:
پرش 1000 متری تام کروز اخبار گوناگون
تام کروز پیرو آئین ساینتولوژی می باشد. تام کروز در سال 1987 با میمی راجرز هنرپیشه آمریکایی ازدواج کرد، میمی باعث آشنایی او با آئین مذهبی ساینتولوژی شد، این دو در سال 1990 از هم جدا شدند.

تام کروز به خاطر اجرای بدلکاری های خودش در فیلم های پرفروش هالیوودی شهرت دارد. تام کروز سه بار نامزد جایزه اسکار و ۳ بار برنده جایزه گلدن گلوب و ۲ بار برنده جایزه جوایز سینمایی ام‌تی‌وی و ۱ باز برنده جایزه ساترن شده است. پرش ۱۰۰۰ متری تام کروز وسط فیلمبرداری باعث شوکه شدن عوامل فیلم جدیدش شد. ویدیویی از پشت صحنه سقوط از ارتفاع او در شبکه های اجتماعی وایرال شده است را در پرشین وی بینید.

پرش ۱۰۰۰ متری تام کروز

تام کروز ستاره مطرح هالیوود که استفاده از بدلکاری در فیلم ها را خود او انجام می دهد، ویدیویی از پشت صحنه سقوط از ارتفاع او در شبکه های اجتماعی وایرال شده است.

در ویدیویی که از بدلکاری‌های تام کروز منتشر شده در حالی که هواپیما دوبال کوچک جنگ جهانی دوم در حال پرواز بر فراز دره رودخانه بلاید در آفریقای جنوبی است، او را می‌توان دید که بالای هواپیما ایستاده است. این بازیگر ۶۰ ساله در یک کلیپ کوتاه برای شبکه های اجتماعی این شیرین کاری خطرناک را در حین فیلمبرداری صحنه هایی برای فیلم آینده اش «مأموریت: غیرممکن – روزشمار مرگ قسمت اول» انجام داد.

بدلکاری‌های تامبدلکاری‌های تام کروز

او برای آماده شدن برای صحنه‌های هیجان‌انگیز قسمت بعدی مجموعه «ماموریت غیرممکن ۷»، که قرار است در جولای ۲۰۲۳ اکران شود، در فرودگاه، درس‌های پرواز متعددی را آموخته است. این ویدئو هواپیماهای رنگارنگی را نشان می دهد که قبل از فرود آمدن در فرودگاه در آسمان پرواز می کنند. تام کروز که گویا معتاد آدرنالین است، در طول این شیرین کاری مرگبار کلاه ایمنی به سر نداشت.

پرش 1000 متری تام کروزمجموعه «ماموریت غیرممکن ۷»

او می‌گوید: «سلام به همه، کاش می‌توانستم با شما باشم، برای این همه سروصدا متاسفم. همانطور که می بینید من در حال فیلمبرداری آخرین قسمت «ماموریت غیرممکن» هستم. در حال حاضر ما بر روی دره زیبای رودخانه خیره کننده بلاید در آفریقای جنوبی هستیم و در حال ساختن این فیلم برای نمایش بزرگ آنیم تا تماشاگران در سالن های محلی آن را ببینند.»

این اتفاق پس از آن رخ می دهد که تام، بازیگر نقش اتان هانت در این فرنچایز، به دلیل خراب کردن پیاده روی یک زوج در حین فیلمبرداری عذرخواهی کرد. جیسون و سارا هیگارث به پیاده روی رفته بودند که هلیکوپتر خدمه تولید را دیدند. جیسون گفت: «در انتهای پیاده‌روی، آخرین قله، ما شروع به دیدن هلیکوپترهایی کردیم که از دره بالا می‌آیند و مردم را از بالا پایین می برند… احساس کردیم که یک چیزی درست به نظر نمی‌رسد و متوجه مردم شدیم، آنها فیلمبردار هستند.

بدلکاری تام کروز در ماموریت غیرممکن ۷ بدلکاری تام کروز در ماموریت غیرممکن ۷

بدلکاری تام کروز در ماموریت غیرممکن ۷ ویدیو تریلروقتی به قله رسیدیم، یکی از اعضای تیم سازنده گفت: «شما نمی توانید جلوتر بروید. ما هلیکوپتر را از بالا فرود می آوریم.» پس از فرود هلیکوپترها، این زوج به راه خود ادامه دادند و در آنجا با تام برخورد کردند. سارا گفت: «من بلافاصله تشخیص دادم که اوست. زمانی که ما به آنجا رسیدیم، مردم درباره فیلمبرداری ماموریت غیرممکن صحبت می کردند… اما من منتظر یک بدلکار بودم.»

جیسون افزود: «او ابتدا به خاطر سر و صدا عذرخواهی کرد و گفت: «ببخشید، بچه ها، من می دانم که ما پیاده روی شما را با سر و صدا خراب کردیم.» پرسیدیم: «داری چیکار میکنی؟ گفت: «می خوام بپرم.» گفتم: می خواهی چکار کنی؟ او گفت: «من می خواهم بپرم.» و درست قبل از اینکه از زمین بپرد، گفت: «می بینمتون! امیدوارم که خوب پیش برود» و ما گفتیم: «موفق باشی، تام.»

اکران فعلی مأموریت: غیرممکن – روزشمار مرگ قسمت اول قرار است در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۲۳ باشد. در این فیلم که هفتمین فیلم این مجموعه است، تام در کنار هایلی آتول، سایمون پگ، ربکا فرگوسن هنرپیشه سوئدی و کری الوز بازی خواهند کرد.

خبرفوری ـ همشهری انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس