جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

روایت مهسا طهماسبی از رامبد جوان , مثل کودک ۱۴ ساله است

تاریخ نشر :شنبه 10 دسامبر 2022 اشتراک:
روایت مهسا طهماسبی از رامبد جوان اخبار گوناگون
مسابقات جام جهانی قطر به اوج هیجان خود رسیده است و ویژه برنامه های مرتبط با این جام این روزها در فضای مجازی به شدت دیده می شوند. یکی از این برنامه ها معرکه بهنام تشکر است.

بهنام تشکر که با سریال ساختمان پزشکان به شهرت رسید این روزها اجرای برنامه ای به نام معرکه را به عهده دارد که میزبان هنرمندان مشهور است. روایت مهسا طهماسبی از رامبد جوان در برنامه معرکه بهنام تشکر را در پرشین وی ببینید.

روایت مهسا طهماسبی از رامبد جوان

همزمان با آغاز ویژه برنامه‌های جام جهانی در تلویزیون، ویژه برنامه‌ای به نام «معرکه» با اجرای بهنام تشکر روی آنتن نمایش خانگی رفت. در ادامه با خبر نظر مهسا طهماسبی درباره رامبد جوان همراه ما بمانید. مهسا طهماسبی در برنامه معرکه درباره مجری خندوانه صحبت کرد و گفت : رامبد جوان مثل یک کودک ۱۴ ساله است.

خانم بازیگر معتقد است رامبد جوان مثل یک کودک چهارده ساله پر انرژی و شاداب است.  معرکه برنامه‌ای برای زندگی کردن با فوتبال و جام جهانی است؛ با مهمانانی از اهالی هنر و ورزش و سیاست و با اجرای بهنام تشکر.

روایت مهسا طهماسبی از رامبد جوانروایت مهسا طهماسبی از رامبد جوان

مهسا طهماسبی و رامبد جوان

در این برنامه که مهسا طهماسبی مهمان آن بود، مجری برنامه نظر او درباره همکاری با رامبد جوان را پرسید و طهماسبی در پاسخ گفت:

«با رامبد جوان، در کار «قانون مرفی» ایفای نقش کردم و تجربه بسیار عجیب و جذابی داشت. به نظر من رامبد جوان آدمی است که به این جهان تعلق ندارد و یک جهان فانتزی برای خودش دارد که شاید هرکسی به راحتی آن را نپذیرد و درک نکند. ولی بسیار انسان مهربان و کار درستی هستند.» آقای جوان شبیه یک کودک ۱۴ ساله است، هم بازیگوش است، هم کودک درونش بسیار فعال است.»

مهسا طهماسبی و رامبد جوانمهسا طهماسبی و رامبد جوان در فیلم قانون مرفی

مهسا طهماسبی متولد ۹ آبان ۱۳۷۲ در کرج ، بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر با گرایش عروسکی از دانشگاه تهران می باشد که ابتدا با تئاتر دانشجویی شروع کرد تا اینکه از ۲۲ سالگی جلوی دوربین رفت.

مهسا طهماسبی و عمه اشمهسا طهماسبی و عمه اش

چندثانیه ـ نماوا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس