چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

پریانکا و نیک جوناس و عکس های خانوادگی با دخترشان در جشن دیوالی ۲۰۲۲

تاریخ نشر :جمعه 28 اکتبر 2022 اشتراک:
پریانکا و نیک جوناس اخبار گوناگون
عکس های خانوادگی پریانکا و نیک جوناس در کنار دختر کوچکشان و همچنین مادر پریانکا را در جشن هندی دیوالی در سال 2022 تماشا کنید.

زوج مشهور پریانکا چوپرا و نیک جوناس روز سه شنبه این هفته در لباس های ست جشن هندی دیوالی را با دختر کوچکشان جشن گرفتند.  در زیر عکس های خانوادگی آنها در این جشن مشاهده می کنید.

پریانکا و نیک جوناس

پریانکا بازیگر ۴۰ ساله و همسر خواننده و بازیگرش نیک جوناس ۳۰ ساله به این مناسبت عکس های خانوادگی در کنار دختر ۱۰ ماهه شان مالتی به اشتراک گذاشتند هر چند که به گزارش پرشین وی برای حفظ حریم خصوصی کودکشان، با قرار دادن قلب روی صورتش، چهره او را پنهان نگه داشتند.

چوپرا بازیگر سریال “رستاخیزهای ماتریکس” موهایش را به شکل بان و با یک رز صورتی آرایش کرده و از گوشواره آویزی طلا و الماس استفاده کرده بود. همسرش جوناس نیز با لباس سنتی شروانی و شلوار سفید خوش استایل به نظر می رسید. دخترشان مالتی ماری نیز یک پیراهن خال خالی بانمک به تن داشت و روی موهایش پاپیون ساتن دیده می شد.

پریانکا و نیک جوناسعکس خانوادگی نیک جوناس و پریانکا چوپرا در دیوالی ۲۰۲۲

نیک جوناس نیز با انتشار تصاویری در پیج شخصی اش خطاب به میلیون ها فالوور خود نوشت: “چه جشن دیوالی زیبایی با عشقم داشتیم. دیوالی همه مبارک. شادی و نور تقدیم به همه شما”.

این خانواده معروف جشن دیوالی و یا جشنواره نور را که در طول پنج روز برگزار می شود را در اتاقی که به زیبایی با شمع های سفید و گل های صورتی روشن دکور شده بود، جشن گرفتند.

جشن دیوالی هندوستانپریانکا و نیک جوناس و دخترشان مالتی ماری
دختر پریانکا چوپرامالتی ماری و مادرش پریانکا

مادر پریانکا چوپرا

“مادهو” مادر پریانکا چوپرا نیز دختر و دامادش را در این جشن همراهی می کرد و علاوه بر اینکه در کنار آنها در عکسهای جشن دیوالی دیده می شود بلکه روز یکشنبه به اتفاق یکدیگر در هتل بورلی هیلز مشاهده شدند.

در تصاویر منتشر شده نیک جوناس در حالی که استایل مشکی رنگی با کت چرم به تن داشت دست مادر خانم خود یعنی مادهو را گرفته بود و همسرش پریانکا نیز به گزارش پرشین وی با یک دست لباس سنتی هندی در حین صحبت با آنها به سمت اتومبیل شان حرکت می کرد.

مادر پریانکا چوپرامادر پریانکا در کنار دختر و داماد و نوه اش
جشن دیوالی خانواده جوناسپریانکا چوپرا در کنار مادرش مادهو

پریانکا و نیک جوناس در ژانویه امسال صاحب اولین فرزند خود شدند و در ماه مه اعلام شد نوزاد آنها با نام مالتی ماری چوپرا جوناس بالاخره پس از گذراندن ۱۰۰ روز در بخش مراقبت های ویژه نوزادان، مرخص شده و او را به خانه بردند.

پیام پریانکا چوپرا در روز مادر

پریانکا در روز مادر با اشاره به این موضوع نوشت: “در روز مادر امسال نمی توانیم به چند ماه گذشته و روزهای سختی که پشت سر گذاشتیم فکر نکنیم، حالا می دانیم مردم زیادی نیز آن را تجربه کردند. پس از گذشت بیش از ۱۰۰ روز در بخش مراقبت های ویژه نوزادان، دختر کوچولوی ما بالاخره به خانه آمد.”

نیک جوناس و مادر زنشداماد و مادر زن دست در دست هم

“ماجراجویی هر خانواده منحصر به فرد است و نیاز به سطح خاصی از ایمان دارد و برای ما هم شامل چند ماه چالش برانگیز بود ولی چیزی که با نگاه به گذشته کاملا مشخص می شود این است که چقدر هر لحظه ارزشمند و زیباست.”

سپس در ادامه نوشت: “ما بیش از اندازه از اینکه دختر کوچولوی ما به خانه آمد خوشحالیم و فقط می خواهم از تک تک پزشکان، پرستارها و متخصصان در بیمارستان کودکان رادی در لس آنجلس تشکر کنم که در هر مرحله فداکارانه خدمت می کردند. حالا فصل جدید ما آغاز شده و کودک ما به راستی دختری سرسخت است.” “مالتی ماری مامان و بابا دوست دارند. روز مادر به همه مادران و مراقبان در هر جای دنیا مبارک.”

زوج معروف هالیوودیپریانکا و نیک جوناس در هتل بورلی هیلز

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس