جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ترفند عجیب و جالب یک زوج برای شاد کردن دل دیگران

تاریخ نشر :جمعه 17 نوامبر 2023 اشتراک:
شاد کردن دل دیگران اخبار گوناگون
یک زوج خوش ذوق به صورت اتفاقی یک ترفند جالب و بامزه برای شاد کردن دل دیگران به صورت ناگهانی کشف کردند و اکنون پانزده سال است که این کار را برای خوشحال کردن مردم انجام می دهند.

زوجی به نام سالی و لری مک ناب ۱۵ سال است که با هدف بسیار خاص شاد کردن دل دیگران ، همیشه با یک زرافه عروسکی در صندلی عقب اتومبیل شان به امورات معمولی زندگی خود می رسند. در زیر ماجرای این زوج را از زبان خودشان می خوانید.

شاد کردن دل دیگران به سبک ابتکاری

حدود ۱۵ سال پیش، سالی مک ناب در دکوراسیون اتاق دخترش تغییراتی ایجاد کرده و به گزارش پرشین وی عروسک پولیشی زرافه تهیه کرد و قصد داشت این عروسک بزرگ را در بخشی از دکور اتاق استفاده کند.

او به صورت خیلی معمولی زرافه بزرگ را در صندلی عقب اتومبیل گذاشت که کاملا از بیرون مشخص بود و منظره خنده داری پدید می آورد ولی بدون اینکه به این موضوع فکر کند با همان زرافه در محله شان در کلورادو اسپرینگز حرکت کرد.

منظره ماشین سواری او با همراه عظیم الجثه اش نه تنها خنده را به لبان سالی آورد بلکه هر کسی که در خیابان شانس دیدن آنها را داشت را نیز به خنده وا می داشت. همین امر اثباتی از وجود ساده ترین شادی های زندگی بود که اغلب به غیرمنتظره ترین شکل ممکن در لحظات زندگی ظاهر می شوند.

شاد کردن دل دیگرانسالی و لری مک ناب و زرافه عروسکی شان

واکنش مردم به حرکت در خیابان ها با یک زرافه

سالی با به خاطر آوردن آن روزها درباره شاد کردن دل دیگران گفت: “بچه های همسایه همگی با دیدن یک زرافه احمق در صندلی عقب می خندیدند، دست تکان می دادند و بالا و پایین می پریدند و این گونه شد که این کار را شروع کردند.

این خانم در ادامه صحبت هایش گفت: “روز بعد، هنگام رفتن به محل کار با اتومبیل، واکنش هایی که از طرف مردم در داخل اتومبیل ها می دیدم واقعا خنده دار بود، آنها شیشه ماشین را پایین می آوردند، دست تکان می دادند و یا از آن عکس می گرفتند.”

لری همسر لوله کش سالی ابتدا چندان از ایده همراه شدن با یک زرافه ی عظیم الجثه در خیابان ها مطمئن نبود، بنابراین به همسرش گفت: “سالی ما نباید با یک زرافه در اتومبیل دور شهر بگردیم.” ولی سالی در جواب به او گفت: “فقط یک بار امتحان کن.”

سالی و زرافه عظیم الجثهترفند خنده دار برای شاد کردن دل دیگران

لری در ادامه گفت: “ما از بلوار اصلی شهرمان عبور کردیم و او [سالی] گفت مردم می خندند و لبخند می زنند، و این طور شد که من نیز متوجه شدم، این کار چقدر برای مردم شادی آور است و باعث لبخند و خنده آنها می شد.”

نام زرافه عروسکی این خانواده

امروزه دیگر آن زرافه برای این زوج صرفا یک حیوان عروسکی نیست بلکه دوست آنها “اسپرینکلز” است که باعث لبخند همه می شود. سالی درباره نام گذاری زرافه شان می گوید: “او اینجاست تا شادی بپاشد، به مردم دلیل غیر منتظره ای برای لبخند می دهد.”

هر وقت خانواده مک ناب می خواهند بیرون بروند، اغلب مردم در کنار پارکینگ های خود منتظرند تا با دوست زرافه شان سلفی بگیرند. به گزارش پرشین وی برخی از مردم کنجکاو حتی تا نزدیک خانه آنها می آیند تا درباره زرافه صندلی عقب صحبت کنند. به همین دلیل این زوج در برخی مناسبت ها، لباس خاصی نیز به این زرافه می پوشانند. مثلا در کریسمس شاخ گوزن برای آن می گذارند.

زرافه عروسکیزرافه شادی آور خانواده مک ناب

یکی از خاطرات دلگرم کننده آنها در طی این سال ها  درباره شاد کردن دل دیگران مربوط به روزیست که در حین انتظار در پشت چراغ قرمز، خانواده ای که به تازگی از مراسم خاکسپاری بازمی گشتند، شیشه اتومبیل شان را پایین آورده و صمیمانه تشکر کردند، آنها با چشمان اشک بار و لبخند گفتند: “ما سه روز پشت سر هم فقط در حال گریه و زاری هستیم و امروز برای اولین بار لبخند زدیم.”

سالی همچنین افشا کرد او خودش در طول زندگی اش دچار افسردگی بوده ولی همین کار ساده تاثیر عمیقی در بهبودی خودش داشته است. او گفت: “احساس کردم شادترم چرا که آگاهانه کاری انجام می دادم تا باعث شادی دیگران شود.”

سوژه های خنده دارشاد کردن دل دیگران با نمای غیرمنتظره زرافه در ترافیک خیابان

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: brightside

گردآوری:
برچسب ها: ,
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس