شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

محل کسب و کار بهرام افشاری قبل از بازیگر شدنش

تاریخ نشر :دوشنبه 05 دسامبر 2022 اشتراک:
شغل سابق بهرام افشاری اخبار گوناگون
بهرام افشاری, لقب بلند قدترین بازیگر ایرانی را دارد که با درخشش در نقش بهتاش در سریال پایتخت توانست نظر بسیاری از مخاطبین و منتقدین را جلب کند و مسیرش در سینما به شدت هموار گردد.

بهرام افشاری, بازیگر دوستداشتنی در نقش های کمدی است بازی در سریال راز بقا از بهترین سریال هایی است که از او دیده ایم و جمله دیگه این دنیا به درد نمی خوره که برگرفته از یک مصاحبه از مهران مدیری بود از به یادمادنی ترین دیالوگ های او در این سریال بود. او برای رسیدن به جایگاهی که دارد تلاش زیادی کرده است. شغل سابق بهرام افشاری را در پرشین وی ببینید.

شغل سابق بهرام افشاری

بازیگر نقش بهتاش در سریال پایتخت نوشت :

این عکس تمام خاطرات من تا سن ۲۰ سالگییمه..کنار سینما مغازه قنادی بود که روزها اونجا کار میکردم و شب ها تو همین سکوی ورودی سینما بساط میزدم و با سودش به عشق دیدن قهرمانم تو سینما غرق رویا و ارزوهام میشدم …الان پوستر یکی‌از فیلم های من اونجاست .هدف منیت و غرور نیست.

شغل سابق بهرام افشاریشغل سابق بهرام افشاری

زندگی‌بالا و پایین داره چه در گذشته چه حال و چه اینده تلاش کردم خودم باشم با همه خوبی ها و بدی هام .هدف از گذاشتن این عکس فقط این بود که بگم به گذشتم افتخار میکنم وبه تو دوست خوبم بگم به رویایت ادامه بده ممنونم از فتاح عزیز بابت این عکس

کسب و کار بهرام افشاری قبل از بازیگر شدنشکسب و کار بهرام افشاری قبل از بازیگر شدنش

نقد آقای سانسور

محمدرضا فروتن، ستاره دو دهه گذشته سینمای ایران که اغلب با فیلم « قرمز » به یاد آورده می شود، بازیگر نقش اصلی فیلم است. بهرام افشاری که اغلب او را با سریال « پایتخت » به یاد می آوریم، دیگر بازیگر فیلم است. بهاره رهنما و بهنوش بختیاری هم در فیلم حضور دارند.

داستان فیلم درباره چیست ؟

یک نویسنده ( محمدرضا فروتن ) که نتوانسته کتابش را چاپ کند، توسط دوستی که سر راهش سبز می شود ( بهرام افشاری ) در موقعیتی قرار می گیرد که بتواند کتاب پرفروشی بنویسد اما.. علی جبارزاده که « آقای سانسور » اولین ساخته سینمایی او محسوب می شود.

فیلمنامه « آقای سانسور » یکی از بی سر و ته ترین فیلمنامه های سینمایی ایران در چند سال اخیر است. فیلمنامه ای که مشخص نیست چه می خواهد و حرف حسابش چیست! سازندگان « آقای سانسور » کار بزرگی انجام داده اند و آن این بوده که در یک فیلم کمدی نتوانسته اند لبخندی از تماشاگر بگیرند!

آقای سانسورآقای سانسور

شخصیت پردازی در فیلم وجود ندارد. تک تک شخصیت های فیلم کودن، بی خاصیت و البته بی مزه هستند. شما نمی توانید هیچ شخصیتی را در فیلم بیابید که هویت داشته باشد! کماکان پس از سال ها، هنوز این فرهنگ در سینمای ایران جا نیفتاده افراد با روحیات یا حتی گرایش های جنسی متفاوت را احمق تصور نکنند! این افراد کماکان چه در جامعه و چه در سینمای ایران دست انداخته می شوند و انسان هایی با حداقل عقل و شعور معرفی می شوند!

ذهن سازندگان « آقای سانسور » کماکان در سینمای چند دهه گذشته باقی مانده و به روز رسانی نشده است. در ذهن آن ها، کماکان زن ها وسیله ای برای ازدواج هستند و صبح تا شب قدم می زنند تا یکی را پیدا کنند و عاشق شان شوند!

بهرام افشاریبهرام افشاری

محمدرضا فروتن با اختلاف بدترین بازیگر فیلم است. دیگر بازیگران فیلم سوابق طولانی در کارنامه شان برای بازی در کمدی های مبتذل دارند اما فروتن در مقایسه با آن ها کمتر در چنین قالبی دیده شده و نتیجه کار هم به اندازه کافی ناامید کننده است!

اینستاگرام ـ مووی مگ

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس