استایل پاییزی شبنم قلی خانی برای تابستانی که خیلی زود گذشت

تاریخ نشر :شنبه 01 اکتبر 2022 اشتراک:
استایل پاییزی شبنم قلی خانی اخبار گوناگون
تابستان امسال یکی از گرم ترین تابستان های تاریخ بود و به همین علت بسیاری از ما نتوانستیم از هوا لذت ببریم و منتظر ماندیم تا پاییز از راه برسد و با استایل های پاییزی ظاهر شویم.

برخلاف برخی که معتقد بودند تابستان سختی را پشت سر گذاشتیم خانم قلی خانی معتقد است تابستان بسیار سریع گذشت و خیلی زود وارد فصل پاییز شدیم. استایل پاییزی شبنم قلی خانی را در پرشین وی ببینید.

استایل پاییزی شبنم قلی خانی

استایل پاییزی شبنم قلی خانیاستایل پاییزی شبنم قلی خانی

با شروع فصل پاییز خانم های شیک پوش به دنبال لباس هایی مناسب برای این فصل و ست کردن آنها هستند. با آیتم های شیکی مانند شکت، کت های چرم، پالتو های کوتاه و بلند،بارونی، هودی، جلیقه، شنل و پانچو و پافر می توانید در این فصل استایل شیک و زیبایی داشته باشید.

همه ی ما از جذابیت فصل پاییز و زمستان مطلعیم ، اما جذابیت خرید لباس پاییزه و زمستانی و ست کردن انها چیزی بیشتر از حد تصور است – هر خانمی قطعا باخرید کردن حال دلش را خوب می کند ، اما منظور من خرید مطلق لباس نیست ، گاهی یک زن با خرید کتاب حالش خوب است گاهی هم با خرید یک شالگردن و یک دست ، دستکش خز دار ….

لباس هایی مناسب برای پاییزلباس هایی مناسب برای پاییز

درست انتخاب کردن لباس ها و رنگ ها در کنار هم موضوعی است که من تقریبا در اکثر مطالب مربوط به مد و پوشاک به آن اشاره می کنم ، برای داشتن استایلی جذاب باید درست تصمیم بگیریم که چه شلواری با چه مدل مانتو یا پالتو ست می شود ، باید یادبگیریم هر مدل کفش و بوت و نیم بوت با یک سری لباس خاص ترکیب می شوند و باعث زیباتر دیده شدن استایل شما می شود.

هودی، آیتم محبوب استایل پاییز

هودی‌ها یار همیشگی روزهای سرد هستند. آنها گرم و راحت‌اند و جایگاه ویژه‌ای در استایل کژوال پاییزی دارند. با احتساب تمام این موارد باید گفت که هودی آیتم محبوب استایل پاییز است و چیز دیگری را نمی‌توان برای آن جایگزین کرد. هودی را می‌توانید با شلوار جین، سوییت پنتس و دامن‌های پاییزی بپوشید و حال و هوای استایل‌تان را برای فصل آماده کنید.

سوییت‌شرت، همپای همیشگی پاییز

تفاوت سوییت‌شرت و هودی در کلاه است. به طور کلی سوییت‌شرت‌ها آیتم‌های گرم، آزاد و راحتی هستند که انواع جلو باز و بسته آنها را می‌توان برای این فصل استفاده کرد. حضور آنها در کنار هودی و بارانی به شما کمک می‌کند تا یک استایل کاربردی و راحت پاییزی داشته باشید. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سوییت‌شرت‌ها از رنگ‌های پالت پاییزی مانند: خردلی، آجری، زرشکی و … بیشتر استفاده کنید.

شلوار جین، آیتم پایدار در استایل کژوال

بدون شک همه ما حداقل یک شلوار جین در کمد لباس‌مان داریم! در پاییز هم یکی از نیازهای مهم‌مان همین شلوارهای پرکاربرد و دوست داشتنی هستند. سعی کنید برای این فصل از شلوار جین‌هایی استفاده کنید که پارچه ضخیم‌تری نسبت به انواع تابستانی‌شان دارند. شلوار جین‌ها تکمیل کننده بارانی و هودی هستند و ترکیب‌شان با یک tote bag یا کیف بزرگ و یک شال پاییزی یک استایل کژوال بی‌نظیر را برای شما می‌سازد.

اینستاگرام ـ  ساتیشو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس