سه شنبه, ۹ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تغییر چهره عجیب و غیرقابل شناسایی زن جوان بعد بارداری

تاریخ نشر :جمعه 31 مارس 2023 اشتراک:
تغییر چهره عجیب اخبار گوناگون
عکس های دیدنی و قبل و بعد از تغییر چهره عجیب یک زن جوان پس از بارداری را تماشا کنید. گرچه در طول دوران بارداری فرد دچار تغییرات ظاهری می شود ولی این خانم به طور کامل غیرقابل شناسایی شده است.

تصاویری که در این مطلب مشاهده می کنید مربوط به خانمی است که تغییرات چهره اش بعد بارداری تا حدیست که نه تنها بینی او تغییر کرده بلکه به طور کامل چهره اش شبیه فرد دیگری شده و اصلا با چهره قبلی او شباهتی ندارد. در زیر جزئیات بیشتر از تغییر چهره عجیب این خانم را می خوانید.

تغییر چهره عجیب بعد بارداری

بارداری باعث رشد بینی می شود و این چیزیست که برخی خانم ها اصلا برای آن آمادگی ندارند. حتی یک ترند جدید در شبکه اجتماعی تیک تاک وجود دارد که به گزارش پرشین وی در آن خانم ها عکس های قبل و بعد بارداری خود را با هشتگ “بینی بارداری” به اشتراک می گذارند.

میزان تغییر چهره هر خانمی با دیگری متفاوت است ولی برخی از آنها در مقایسه با عکس قبل بارداری کاملا فرد دیگری به نظر می رسند.

تغییر چهره عجیبعکس قبل بارداری زن ۲۴ ساله

این زن جوان پس از به اشتراک گذاری ویدیویی از چهره اش در تیک تاک با هشتگ “بینی بارداری” ، فورا تبدیل به سوژه جنجالی شد چرا که تغییر صورت او صرفا به بینی ختم نشده و به طور کامل چهره اش غیرقابل شناسایی شده بود.

تایریس وود پس از اتمام سه ماهه اول بارداری، متوجه تغییر سایز بینی خود شد ولی در وهله اول توجه چندانی به آن نکرد ولی با گذشت زمان این مادر جوان ۲۴ ساله متوجه شد حتی نوع بافت پوست و همچنین ابروهایش شروع به تغییر کرده است.

تغییرات بعد بارداریتغییر چهره عجیب زن جوان

تغییرشکل کامل چهره یک زن بعد بارداری

در انتهای دوره بارداری احساس انزجار به او دست داد چرا که با دیدن خود در آینه خودش را نمی شناخت و گویی شخص دیگری را در آینه می دید و اصلا برای چنین تغییری خود را آماده نکرده بود. وی شجاعانه ماجرای خود را در شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشت که اکنون به بیش از پانزده میلیون بازدید رسیده است.

از نظر تایریس کنار آمدن با تغییرات بدن در دوره بارداری خودش به خودی خود دشوار است ولی به گزارش پرشین وی نگاه کردن به آینه و نشناختن چهره خود وضعیت سخت تریست.

تغییر چهره عجیب زنی بعد بارداریتغییر صورت در طول دوره بارداری

او گفت: “به همین دلیل عکس های زیادی از بارداری ام ندارم. تا حالا کسی را ندیدم در طول بارداری علائمی شبیه من داشته باشد. فکر می کردم تغییرات صرفا در وزن و هورمون ها هستند.”

تغییر چهره عجیب تایریس تنها تغییر پوست و جنس موهایش نبود بلکه یکی از ابروهایش مشخص تر شد و ۴۵ کیلو اضافه وزن داشت و پوستش نیز تیره تر شد.

سایز بینی در بارداریتغییر سایز بینی در دوره بارداری

واکنش دیگران به تغییر صورت زن جوان

در وهله اول هیچکسی جز خود تایریس متوجه این تغییرات نشد. وی می گوید: “من از همسرم و دیگر اعضای خانواده می پرسیدم آیا متوجه تغییری در من می شوید و  آنها همیشه “نه” و “شاید کمی” را در جواب می گفتند. همسرم فقط بعد به دنیا آمدن پسرمان با دیدن عکس های بیمارستان به این تغییرات اشاره کرد.”

ولی با این وجود کاربران شبکه اجتماعی پس از دیدن ویدیو این خانم، اظهار داشتند گویی این خانم دو فرد کاملا متفاوت است. برخی نیز اصلا باور نمی کردند این تصاویر متعلق به یک نفر باشد و آن را ویرایش شده و یا تقلبی می دانستند.

تغییر ظاهر و چهره عجیبتغییرات عجیب در بارداری یک زن جوان

تایریس در ادامه صحبت هایش گفت: “برخی خانم ها نیز داستان خودشان را می گویند و برخی از من تشکر می کنند که چیزی بسیار واقعی را به اشتراک گذاشتم.”

البته پس از گذشت یک ماه از به دنیا آمدن نوزادش، سایز و شکل بینی تایریس به حالت سابق بازگشت.

بارداری های عجیبتغییر چهره عجیب و غیرقابل شناسایی

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: brightside

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس