شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

طراح لباسی که علاقه زیاد به کاهو و رنگ سبز داشت

تاریخ نشر :چهارشنبه 13 دسامبر 2023 اشتراک:
طراحی لباس با کاهو اخبار گوناگون
هوش مصنوعی, این روزها برایمان جذاب و جذاب تر میشود. همه کارها با این علم می تواند رنگ و بوی دیگری داشته باشد و هر روز ابعاد بیشتری از آن را خواهیم دید.

کاهو گیاه بسیار زیبایی است و از جمله سبزیجاتی است که طرفدران بسیار زیادی دارد. رنگ ان هم طرفداران خودش را در دنیای مد دارد که باعث میشود برای طراحی های خود از آن الهام بگیرند. طراحی لباس با کاهو را در پرشین وی ببینید.

طراحی لباس با کاهو

طراح لباسی که علاقه زیاد به کاهو و رنگ سبز داشت

در اوایل قرن نوزدهم میلادی بود که فردی تحت عنوان چارلز فردریک وُرث (Charles Frederick Worth) لباس‌هایی طراحی می‌کرد و برچسب‌هایی که نام خودش روی آن‌ها درج شده بود را روی آن لباس‌ها می‌دوخت و همین موضوع، باعث شروع قصه طراحی مد شد.

رندرهای هوش مصنوعی

رندرهای هوش مصنوعیطراح لباسی که علاقه زیاد به کاهو و رنگ سبز داشت
رندرهای هوش مصنوعیرندرهای هوش مصنوعی

طراح لباس چه کسی است؟

برای آشنایی با رشته طراحی لباس، بهتر است ابتدا بدانید طراح لباس دقیقا چه کاری انجام می‌دهد. طراح لباس کسی است که دانش، مهارت و خلاقیت کافی برای خلق لباس‌های جدید را داشته باشد. او می‌تواند با استفاده از رسم فیگور و طراحی لباس بر روی کاغذ یا با استفاده از نرم‌افزارهای طراحی لباس ایده‌ی ذهنی خود را به تصویر بکشد.

یک طراح لباس حرفه‌ای به راحتی متوجه نیاز بازار و مشتری شده و از ایده تا اجرا، تمام هنر و تجربه خود را به کار می‌گیرد تا لباسی فوق العاده خلق کند. طراح لباس باید توانایی ساخت مود برد طراحی لباس را نیز داشته باشد تا بتواند از آن برای کالکشن‌سازی استفاده کند.

رندرهای هوش مصنوعیاستفاده از هوش مصنوعی در طراحی لباس
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس