چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

تیپ اروپایی نگین معتضدی در جشن تولد ۳۸ سالگی همسرش جواد خیرخواه

تاریخ نشر :دوشنبه 05 سپتامبر 2022 اشتراک:
تولد همسر نگین معتضدی جواد خیرخواه اخبار گوناگون
نگین معتضدی, بازیگر تهرانی که با بازی و درخشش در سریال هایی همچون کوبار و چند همکاری طنز با مهران مدیری مشهور شده است بازیگر کم حاشیه ای است.

نگین معتضدی که تیپ های مختلفی می زند و همواره استایل هایش مورد توجه قرزار می گیرد با استایلی اروپایی در تولد همسرش حضور داشت. تولد همسر نگین معتضدی جواد خیرخواه را در پرشین وی ببینید.

تولد همسر نگین معتضدی جواد خیرخواه

نگین معتضدی نوشت :

دومین تولدی که برات جشن می گیرم

تولد همسر نگین معتضدی جواد خیرخواهتولد همسر نگین معتضدی جواد خیرخواه

ولی در واقع این جشن برای منه، جشنی برای اینکه بدنیا آمدی و بهترین اتفاق زندگی من شدی… تولدت مبارک بهترینم

دهه سی سالگی

باید در این دهه از زندگی عادت‌های اشتباه را دور بیاندازیم و برای نشان دادن واکنش‌های مناسب به انواع کنش‌های زندگی آمادگی بیشتری داشته باشیم. زندگی همیشه گوشه انبارش چیزی برای غافلگیر کردن ما دارد. بنابراین باید با بلوغ فکری اتفاقات غیر قابل پیش بینی را از هر نوعی که هستند مدیریت کنیم.

وقتی به ۳۰ سالگی می‌رسید باید آگاهی بیشتری در این مورد داشته باشید که شما دقیقا چه کسی هستید و چه جایگاهی در زندگی‌تان دارید.در لیست پیش رویتان ۳۰ نکته وجود دارد که با عبور از ۳۰ سالگی بهتر است روند آنها را در زندگی‌تان متوقف کنید حتی اگر برخی از آنها در ظاهر زیادی ساده و پیش پا افتاده باشند؛

تولد همسر نگین معتضدی جواد خیرخواههمسر نگین معتضدی جواد خیرخواه

۱- وقتی دچار بحران‌ مالی می‌شدید با خانواده‌تان تماس می‌گرفتید تا نوعی ضمانت اقتصادی داشته باشید. در حالیکه شما باید خودتان مراقب شرایط مالی و اقتصادی‌تان باشید.

۲- تا امروز با حسرت زندگی می‌کردید. مرتب به پشت سرتان نگاه می‌کردید و اتفاقات گذشته را از نظر می‌گذراندید. اتفاقاتی مانند اینکه چرا این شغل را انتخاب کردم یا چرا با این آدم ازدواج کردم! این رویه را متوقف کنید.

۳- بابت اینکه چرا زندگی‌تان اینطور یا آنطور شده دیگران را مقصر می‌دانستید.انگشت اتهام را به سمت پدر و مادرتان ، دوستان و به طور کلی شرایط اطرافتان نشانه می‌گرفتید و فکر می‌کردید اگر زندگی‌تان آنطور که می‌خواهید نیست تقصیر دیگران است.

دهه سی سالگیدهه سی زندگی

۴- همیشه بر این باور بوده‌اید که زندگی‌تان باید خیلی سریع و چه بسا همین حالا در کاملترین حالت ممکن شکل بگیرد. غافل از اینکه موفقیت از لابه‌لای خرابی‌های ناشی از شکست بیرون می‌آید.

۵- تمام انرژی خود را روی این موضوع می‌گذاشتید که دیگران درباره شما چطور فکر می‌کنند.

۶- تا پیش از این بیشتر پول و درآمدتان را بیهوده خرج می‌کردید. مرتب غذای بیرون می‌خوردید، بیش از حد لباس می‌خریدید، زیادی مهمان‌داری می‌کردید و مسائل مشابه.

۷- صبر می‌کردید تا دیگران مشکلات شما را حل کنند در حالی‌که خودتان از عهده اینکار برمی‌آمدید.

۸- مرتب در شبکه‌های اجتماعی تصویری از آنچه که واقعا نبودید از خودتان ارائه می‌کردید!

۹- همیشه به دنبال تائید دیگران بوده‌اید.

۱۰- اصرار داشتید دوستانی را که تاثیر بدی بر شما داشته‌اند در زندگی‌تان حفظ کنید چون از قطع رابطه با آنها هراس داشتید.

اینستاگرام ـ

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس