دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

آنجلینا جولی و دخترش با رنگ مو متفاوت در خیابان های منهتن

تاریخ نشر :جمعه 13 ژانویه 2023 اشتراک:
آنجلینا جولی و دخترش اخبار گوناگون
آنجلینا جولی و دخترش زاهارا که مدل موهایی با رنگ مو جدید داشت، در منهتن- نیویورک یک روز مادر و دختری دو نفره را گذراندند. علاوه بر این اخیرا آنجلینا و شوهر سابقش برد پیت بازهم گرفتار یک دعوا و جنجال حقوقی دیگر هستند.

آنجلینا جولی دوست دارد اوقات با کیفیتی را به طور انفرادی با تک تک فرزندانش بگذراند و بنابراین این بار زمانی را به گردش و خرید با دختر ۱۸ ساله اش زاهارا اختصاص داد. در زیر جدیدترین عکس های آنجلینا جولی و دخترش زاهارا را مشاهده می کنید.

آنجلینا جولی و دخترش در منهتن

روز چهارشنبه آنجلینا جولی ۴۷ ساله و دخترش زاهارا به گزارش پرشین وی یک روز مادر و دختری به صرف خرید در منهتن – نیویورک سیتی داشتند.

جولی ستاره معروف هالیوود یک دست ترنچ کت مشکی بلند به تن داشت که آن را با شلوار طوسی، چکمه و کیف مشکی ست کرده بود و یک عینک آفتابی نیز کامل کننده استایل وی محسوب می شد.

آنجلینا جولی و دخترشتیپ مادر و دختری آنجلینا و زاهارا

دختر نوجوانش زاهارا نیز تیپ کژوال با بلوز آبی، اورکت و شلوار مشکی داشت و چیزی که در استایل او بیشتر توجه ها را به خود جلب می کرد بافت موهای ریز او به رنگی متفاوت بود.

این ستاره سینما و شوهر سابقش ستاره معروف برد پیت ۵۸ ساله، والدین شش فرزند به نام های مدوکس، پکس، زاهارا، شایلو، دوقلوها: ویوین و ناکس هستند. این زوج در سال ۲۰۱۶ از هم جدا شدند، ولی با وجود گذشت بیش از شش سال، هنوز بر سر مسائل مختلف از حضانت فرزند گرفته تا مسائل مربوط به املاک، گرفتار دعواها و مسائل قانونی متعدد هستند.

بازیگر معروف و فرزند خوانده اشآنجلینا جولی و دخترش در منهتن

دعوای حقوقی دیگر آنجلینا و برد پیت

از جمله یکی از اخیرترین دعواهای این زوج سابق بر سر تاکستان مشترکشان شاتو میراوال در فرانسه است. از آنجا که آنجلینا سهم خود را از شاتو میراوال به فروش رساند، برد او را برای فروش آن به یک شخص کاملا “غریبه” برخلاف توافق آنها می داند و به گزارش پرشین وی آنجلینا را متهم کرده که با این کار “عمدا قصد آزار او” را داشته است.

برد پیت در اعتراض خود می گوید آنها هر دو توافق کردند که فروش سهم شان از این ملک تنها با تایید طرف دیگر صورت بگیرد چرا که هر دو صاحب ملک هستند. ولی طبق مدارک، این توافق نانوشته که برد پیت از آن صحبت می کند، برخلاف اسناد ثبت شده است.

آنجلینا جولی و دخترشاستایل زمستانی آنجلینا جولی و دخترش زاهارا

از سوی دیگر جولی در یک ایمیل با عنوان “بنابراین احساساتی نشویم” درباره تصمیمش برای فروش سهمش از شاتو میراوال که در واقع محلی برای تجارت نوشیدنی های الکلی است، توضیح بیشتری داده و نوشته:

دلیل آنجلینا جولی برای فروش سهم خود از یک ملک

“این مکان جاییست که ما دوقلوها را به خانه آوردیم، جاییست که با پلاکی به یاد مادرم، در آنجا ازدواج کردیم. جاییست که ما با هم عهد و پیمان بستیم و جایی که فکر می کردم قرار است در آن پیر شوم. حتی نوشتن این ها بدون گریه غیرممکن است. من تمام این خاطرات و تمام چیزهایی که در ده سال گذشته در آن وجود داشت را در خاطرم حفظ خواهم کرد”

بچه های برد پیت و آنجلیناآنجلینا جولی و دخترش زاهارا و پنج فرزند دیگرش

در ادامه نوشت: “ولی در عین حال این محل مکانیست که شروع متلاشی شدن خانواده ما را رغم زد و همچنین تجارتی است که حول محور “الکل” متمرکز است.”

جولی در این ایمیل اظهار داشت که زمانی امیدوار بود این مکان تبدیل به جایی شود که آنها را به هم وصل کند ولی حالا از دیدگاه آنجلینا، پیت می خواست او [آنجلینا] را دور کند.

برد پیتتیپ برد پیت در گلدن گلوب ۲۰۲۳

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس