شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

تیپ آنجلینا جولی با پیژامه و دمپایی لاکچری در سفر به اروپا در کنار پسرش

تاریخ نشر :جمعه 29 جولای 2022 اشتراک:
تیپ آنجلینا جولی اخبار گوناگون
تصاویری از جدیدترین تیپ آنجلینا جولی در فرودگاه شهر لندن را به همراهی پسرش تماشا کنید. این بازیگر معروف مدتیست که برای کارگردانی جدیدترین فیلم خود در ایتالیا به سر می برد.

این روزها آنجلینا جولی برای کارگردانی جدیدترین فیلمش در اروپا به سر می برد و ظاهرا نهایت استفاده را از سفر خود می برد. در زیر جدیدترین تیپ آنجلینا جولی در سفر به انگلستان و همچنین ایتالیا را مشاهده می کنید.

تیپ آنجلینا جولی

بازیگر ۴۷ ساله فیلم “ملفیسنت” سفر کوتاهی به انگلستان داشت و به همراه پسر ۱۸ ساله اش پکس در فرودگاه هیترو لندن دیده شد و به گزارش پرشین وی در حالی که هر دو آنها لباس هایی از مارک های معروف به تن داشتند خود را آماده پرواز می کردند.

تیپ آنجلینا جولیاستایل کژوال آنجلینا و پکس

با دیدن ظاهر آنجلینا می شد مشاهده کرد که وی برای اطمینان از راحت بودن خود در هواپیما یک دست پیژامه قهوه ای از برند لوکس والنتینو به قیمت ۱۱۵۰ پوند به تن داشت که آن را با یکی از صندل های ۵۴۰ پوندی همین برند ست کرده بود. استایل بسیار راحت این بازیگر را یک کیف بزرگ مشکی و عینک آفتابی طرح خلبانی با لبه های طلایی کامل می کرد.

از سوی دیگر پسرش پکس نیز استایلی کژوال با پیراهن ۱۲۵۰ پوندی از برند معروف دیور به تن داشت که آن را روی تی شرت خود پوشیده و با شلوار جین و کتانی های طوسی ست کرده بود.

استایل کژوال و تیپ آنجلینا جولیتیپ آنجلینا جولی با پیژامه ساتن از برند لوکس والنتینو

البته در سفر کوتاهی که این مادر و پسر به انگلستان داشتند خواهر و برادرهای دیگر پکس یعنی مدوکس ۲۰ ساله، زهرا ۱۷ ساله، شایلو ۱۶ ساله و دوقلوهای ۱۴ ساله ویوین و ناکس حضور نداشتند، گرچه آنها نیز در طی هفته های اخیر، آنجلینا را در سفر به اروپا همراهی می کنند.

از جمله وی روز شنبه این هفته را با دخترش شایلو به تماشای اجرای گروه راک ایتالیایی منسکین در سیرکو ماسیمو در شهر رم نشست و یا روز دیگری را به بازدید از موزه واتیکان در رم با دخترش زهرا اختصاص داد.

استایل کژوالتیپ آنجلینا جولی و پسرش در فرودگاه

فیلم جدید به کارگردانی آنجلینا جولی

محل اصلی اقامت جولی و فرزندانش در سفر به اروپا کشور ایتالیا و شهر رم است و به گزارش پرشین وی در این کشور مشغول فیلمبرداری فیلم “بدون خون” (Without Blood) است، فیلمی که بازیگر معروف سلما هایک نیز در آن نقش آفرینی می کند.

فیلم “بدون خون” بر اساس یکی از رمان های بین المللی پرفروش با همین نام نوشته الساندرو باریکو است و نویسندگی فیلمنامه، کارگردانی و تهیه کنندگی آن به عهده آنجلینا جولی خواهد بود. گرچه هنوز جزئیات بیشتر از فیلمنامه هنوز افشا نشده ولی در کتاب روی خشونت و بی رحمی جنگ و دختری که به دنبال التیام بعد از جنگ است، متمرکز شده است.

آنجلینا و دخترشآنجلینا و شایلو در کنسرت

بازیگر مکزیکی دمیان بیچیر که قبلا برای بازی در فیلم “یک زندگی بهتر” کاندید جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد شده بود نیز قرار است در کنار سلما هایک در نقش اصلی ظاهر شود.

پس از اعلام اخبار ساخت این فیلم، آنجلینا جولی گفته بود: “من متخرم که در اینجا و در ایتالیا هستم تا یک محتوای خاص را در قالب فیلم بیاورم و الساندرو باریکو اقتباس این کتاب را به من سپرد – کتابی با اشعار و احساسات منحصر به فرد و نگاهی خاص به جنگ و در نهایت این سوال را مطرح می کند که ما به راستی بعد ضربه روحی، فقدان و بی عدالتی به دنبال چه هستیم.”

لباس سفید آنجلیناتیپ آنجلینا جولی در بازدید از موزه واتیکان

قرار آشنایی برد پیت با یک زن جدید

اخیرا مجله پی پل به نقل از یکی از منابع نزدیک برد پیت شوهر سابق آنجلینا جولی گفته بود پیت بعد گذشت ۶ سال از طلاق جنجالی شان، قرار آشنایی با شخص جدیدی را شروع کرده است. طبق این گزارش برد پیت ۵۸ ساله با زن جدیدی قرار آشنایی گذاشته است ولی هنوز رابطه ای جدی محسوب نمی شود و در مراحل ابتدایی آشنایی هستند.

پیش از این مورد، بعد از طلاق از آنجلینا جولی اخبار رابطه پیت با یک مدل ۲۹ ساله هلندی به نام نیکول پوتورالسکی وجود داشت ولی به نظر می رسد دوامی نداشته است.

برد پیتآنجلینا جولی و شوهر سابقش برد پیت

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس